Reklama

I.N.O.X - zegarki do zadań specjalnych

Podczas targów Baselworld 2016 Victorinox Swiss Army zaprezentowało swój flagowy zegarek I.N.O.X. w kilku nowych odsłonach. Jedno jest pewne - na te chronometry nie ma mocnych!

4 lata przemyśleń, 3 lata pracy nad projektem, 6 miesięcy prób, 421 prototypów i 130 testów - to nowy standard w sztuce zegarmistrzowskiej.

Reklama

Trzy wskazówki oraz datownik. Lekko podwyższony pierścień chroniący szafirowe szkło. Jednolita tarcza o prostym wzornictwie. Nowoczesny wygląd i doskonale wyważone proporcje, które zapewniają wytrzymałość i komfort użytkowania. Ten zegarek stworzono po to, by precyzyjnie odmierzał czas w każdych warunkach. Perfekcja widoczna jest w każdym szczególe, natomiast żywotność i odporność udowadniają pozytywnie zaliczone testy wytrzymałościowe.

I.N.O.X. Professional Diver

Zegarek charakteryzuje dogłębnie przemyślany design i proporcje dostosowane do nowych funkcji.  I.N.O.X. Professional Diver zaprojektowano tak, by był prosty i praktyczny, nie zapominając przy tym o zachowaniu estetyki i stylu oryginalnego modelu. Solidny i wytrzymały, dostosowuje się do każdego środowiska i niemal każdych okoliczności.

Zegarek wykonany został tak, aby mógł stawić czoła  sile żywiołów. Na lądzie, pod lodem, wysoko w stratosferze czy w bliskim kontakcie z ogniem. W naturalnym lub miejskim otoczeniu.

Odporny na wstrząsy i pola magnetyczne, kontakt z wodą, nacisk o dużej sile, wibracje i ekstremalne zmiany temperatury, może zmierzyć się z każdym wyzwaniem.

45-milimetrowa koperta zapewnia doskonałą czytelność, podobnie jak duże cyfry wytłoczone na jednokierunkowym, obrotowym pierścieniu. Na tarczy niepodzielnie króluje funkcjonalność. Luminescencyjna, świecąca na niebiesko wskazówka minutowa zapewnia najwyższą czytelność w głębi oceanów, natomiast zielona poświata pozostałych elementów zapewnia ich widoczność w ciemności. Oryginalny kauczukowy pasek można przedłużyć, co pozwala na założenie go na skafander płetwonurka.

Certyfikowany zegarek dla płetwonurków, który spełnia rygorystyczne wymagania NIHS 92-11 i nie tylko - zegarek I.N.O.X. Professional Diver znacznie przekracza wymagane kryteria. Przeszedł on ogółem 130 ekstremalnych testów, które udowodniły jego wytrzymałość i funkcjonalność. Testy te potwierdziły solidność wykonania oraz umiejętność sprostania potrzebom zawodowych nurków.

Oprócz monochromatycznych odcieni - ponadczasowej czerni, niebieskiego indygo czy czerwieni charakterystycznej dla marki Victorinox - zegarek I.N.O.X. Professional Diver występuje także w kolorze żółtym, który jest najlepiej widoczny pod wodą.

Aby chronić zegarek i zachować jego charakterystyczny styl, wyposażono go w zdejmowany protektor zabezpieczający tarczę i poprawiający jej czytelność dzięki efektowi szkła powiększającego.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje