Reklama

Harley-Davidson Fat Boy: Legenda w wersji Lego

Harley-Davidson Fat Boy - motor składa się aż z 1023 elementów /INTERIA.PL

Seria LEGO Creator Expert to wyjątkowe modele zbudowane ze słynnych duńskich klocków. Wszystkie charakteryzują się olbrzymią dbałością o detale, a także wysokim poziomem skomplikowania konstrukcji.

Reklama

Modele LEGO Creator Expert cieszą się olbrzymią popularnością nie tylko wśród młodzieży, ale i dorosłych kolekcjonerów. Jednym z ciekawszych produktów w tej kolekcji jest motocykl Harley-Davidson Fat Boy. Składający się z 1023 elementów pojazd dostarczony jest w eleganckim pudełku, świetnie eksponującym funkcjonalność gotowego modelu.

W środku znajdziemy klocki i instrukcję, w której poza krokami pozwalającym zbudować model, znajdziemy też informacje na temat motocykli Harley-Davidson i modelu, który przyjdzie nam konstruować. A nie jest to zadanie banalne, bo projektanci przyłożyli olbrzymią wagę do detali, co przekłada się na skomplikowanie poszczególnych etapów budowy.

Reklama

Oczywiście jest to LEGO i wszystkie punkty są opisane wyjątkowo czytelnie, z zaznaczeniem miejsc, gdzie można popełnić błędy. Niezwykłą cechą modeli z serii LEGO Creator Expert jest ograniczenie do minimum ilości elementów z serii LEGO Technic. 

Oczywiście przy tak skomplikowanym modelu nie da się uniknąć całkowicie ich stosowania, ale dominują tutaj klasyczne elementy LEGO.

To zaskakujące, jak projektantom udało się za ich pomocą stworzyć model, który zawiera mnóstwo krzywizn i płaskich powierzchni. Gotowy model prezentuje się naprawdę niesamowicie, a świadomość, że w jego wnętrzu znajdują się ruchome elementy, które poruszają się, gdy jeździmy nim po podłodze czy stole, daje olbrzymie poczucie satysfakcji.

Gotowy model przyciąga wzrok. Nic dziwnego, że często zajmuje centralne miejsce w domu czy biurze. Nawet osoby nie będące fanami motoryzacji czy duńskich klocków na pewno się nim zainteresują. Model jest też wyjątkowo stabilny. Dzięki specjalnym podstawkom można go wyeksponować w wybranym przez siebie miejscu i pozycji.

LEGO Creator Expert Harley-Davidson Fat Boy to wyjątkowy model, który sprawi radość zarówno młodszym, jak i starszym fanom LEGO.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lego | Harley-Davidson Fat Boy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje