Creative MUVO Mini - wodoodporne źródło muzyki

Akcja "splash" jaka rozprzestrzeniła się jeszcze niedawno po sieci, mogłaby spokojnie posłużyć na pokazanie największych walorów najnowszej mini kolumny marki Creative. MUVO mini nie boi się zmiennych warunków atmosferycznych. Zgodnie ze standardem IP661 jest wodoodporny, co oznacza, że możesz cieszyć się muzyką non-stop nawet przy kiepskiej pogodzie albo na szalonej imprezie nad basenem!

Marka Creative wprowadzając na rynek MUVO mini, stworzyła nową definicję słowa "mobilność". Dotychczas oznaczało to przede wszystkim wykorzystanie funkcji Bluetooth, która uwalniała nas od kabli. Jednak w tym wypadku, już same gabaryty tej mini kolumny podkreślają nieograniczone możliwości cieszenia się z muzyki niemalże w każdym miejscu. MUVO mini waży 210g i ma 19 cm długości, więc nie robi nam większej różnicy, kiedy zapakujemy go do walizki, czy nawet do mniejszej, damskiej torebki.

Reklama

Nie warto jednak na długo trzymać MUVO mini w ukryciu, bowiem sam wygląd przyciąga wzrok. Charakteryzuje się nienachalnym designem, który idealnie komponuje się w każdym wnętrzu. Zwłaszcza, że możemy wybierać między czarnym, niebieskim, czerwonym a białym kolorem, zgodnie z naszymi preferencjami. Ponadto pokryty jest delikatnym materiałem, przyjemnym w dotyku.

W MUVO mini jest wiele spójności, między jakością wykonania, designem, a funkcjonalnością. Nie należy lekceważyć sprawności dźwiękowej kolumny z powodu jej rozmiaru! Ten głośnik oferuje zaskakująco głośny i czysty dźwięk z wystarczająco głębokimi basami. Wnętrze jest wypełnione dwoma mikroprzetwornikami pełnozakresowymi, co daje czyste i głośne odtwarzanie stereo. Z kolei ponadwymiarowy radiator pasywny umieszczony z przodu, daje głośne basy.

Bezproblemowo sparujemy go z urządzeniem, z uruchomioną usługą NFC. Można też połączyć urządzenie przez Bluetooth. Dodatkowo głośnik Creative MUVO mini posiada wbudowane wejście Aux 3,5 mm do podłączania innych analogowych urządzeń audio.

Spokojnie słuchasz muzyki, która jest sparowana przez twój smartfon, a tu nagle ktoś dzwoni, co robić?

Po prostu odebrać i cieszyć się dobrą jakością rozmowy telefonicznej! Przełączanie się między rozmowami telefonicznymi i playlistą jest bezproblemowe. W głośnik jest wbudowany mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów. Kiedy skończysz rozmawiać, po prostu przełącz się z powrotem na playlistę jednym naciśnięciem przycisku.

Sugerowana przez producenta cena urządzenia to 289 PLN.

materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje