Reklama

Couch Bunker: Kuloodporna kanapa, w której zmieścisz potężny arsenał!

Ileż to razy bohaterowie filmów akcji chowali się za kanapami, kiedy to strzelaniny odbywały się w zazwyczaj spokojnych czterech ścianach? Czujecie, że może przytrafić się wam coś podobnego? Zainwestujcie więc w Counch Bunker!

Ta kanapa jest w stanie zmieścić aż 30 sztuk broni długiej, a dodatkowo zapewnić osłonę przed zmasowanym ostrzałem. Couch Bunker (bez schowanego w niej arsenału) waży aż kilkaset kilogramów (jest to zależne od modelu).

Reklama

Co najlepsze, wygląda przy tym jak mebel, który faktycznie można wstawić do swojego salonu - żona z pewnością nie powie wam, że to coś, co nadawałoby się tylko do wojskowego baraku. Zwłaszcza że kanapa dostępna jest w różnych kształtach i kolorach.

W ofercie amerykańskiego producenta są także kuloodporne szafki, łóżka i stoły. Spodziewając się ostrej strzelaniny w domowym zaciszu warto rozważyć ich propozycje. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że same ceny kuloodpornych elementów wyposażenia domu są naprawdę zabójcze.

Wahają się one od 7800 dolarów aż do ponad 10000. Możecie mieć jednak pewność, że za te pieniądze siedzisko, na którym zazwyczaj oglądacie telewizję będzie w stanie powstrzymać nawet kulę wystrzeloną z 44 Magnum!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: couch bunker | kanapa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje