Reklama

BoomCase: Walizka o potężnej mocy stylu i dźwięku

W erze bajeranckich słuchawek i głośników bluetooth kultowe boomboksy odeszły w zapomnienie. Jednakże sytuacja już wkrótce może się zmienić za sprawą BoomCase, czyli połączenia starej walizki z... oszałamiającą mocą głośników!

W BoomCase najlepsze jest to, że każdy egzemplarz ma duszę.Spójrzcie tylko na zdjęcia. Walizko-głośniki mają klimat, którego masowe produkty mogą im tylko pozazdrościć. Ponadto specjaliści dbają o to, aby każdy niecodzienny Ghetto Blaster grzmiał niczym piorun!

W ofercie są najróżniejsze modele walizek, które można wyposażyć w potężny zestaw głośników. Niektóre wyposażone są nawet w subwoofer. Warto zwrócić uwagę na to, że podłączenie źródła dźwięku do walizki jest bajecznie proste - wystarczy tylko kabel z końcówką typu chinch.

Reklama

Z niektórymi modelami można także połączyć się za pomocą bluetooth. Walizka trzyma w sobie energię na aż 18 godzin ciągłego grania!

Czy można się do czegoś przyczepić? Jedynie do faktu, że w samej walizce nie ma już miejsca na nic więcej.

Ceny poszczególnych BoomCases wahają się od kilkuset dolarów aż do kilku tysięcy zielonych. W ofercie producenta z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Gdyby tylko te gadżety nie były takie drogie...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: BoomCase | boombox | głośnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje