Reklama

Autonomous Tent: Najbardziej luksusowy namiot świata

Autonomous Tent - to nie jest zwykły namiot /materiały prasowe

Na dobrą sprawę nawet nie weźmiesz go ze sobą na biwak, ale nie oznacza to, że kosztujący ponad 100 tysięcy "zielonych" jest bezużytecznym gadżetem.

Reklama

O Autonomous Tent trzeba bardziej myśleć jak o domku letniskowym, bo z namiotem ma on wspólne tylko poszycie. Producent zapewnia, że w przeciwieństwie do sprzętu biwakowego nie są mu straszne obfite opady deszczu, a nawet śnieżne zamiecie.

Nic dziwnego, w końcu całość została zaprojektowana tak, aby nie tylko przetrwać wszystkie pory roku. Do tego lokum da się nawet doprowadzić gaz i kanalizację!

Warto jednak wspomnieć, że według jego twórców całość można "zwinąć" tak, aby nie pozostał po nim żaden ślad.

W dziele amerykańskich inżynierów wykorzystano wyłącznie eko-materiały. Środek "namiotu" stanowią właściwie same elementy drewniane. Nie musimy nawet wspominać, że są one miłe nie tylko w dotyku, ale także dla oczu.

Reklama

Za mniejszy model Autonomous Tent trzeba zapłacić wspomniane 100 tysięcy dolarów. Otrzymamy za nie lokum liczące sobie 65 metrów kwadratowych, w którym możemy się bez obaw przespać w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach.

Za dwa razy większą kwotę zamówić można wielopokojowe Tipi (90 metrów kwadratowych). Bogatym nikt nie zabroni luksusu nawet na biwaku...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Autonomous Tent | namiot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje