Reklama

Atlantic & Bulova: Mierz czas w kolorze blue

W sezonie wiosna/lato uznani światowi producenci zegarków polecają kolor blue. Szwajcarscy zegarmistrzowie z Atlantic w najnowszych męskich modelach czasomierzy prezentują klasyczny, elegancki granat w połączeniu ze wzornictwem retro. Amerykańscy projektanci marki Bulova stawiają natomiast na odcienie niebieskiego w sportowej odsłonie.

Angielskie "navy blue" ma swoją genezę w ciemnoniebieskich mundurach brytyjskich oficerów marynarki wojennej. To wyjaśnia dlaczego mężczyźni pragnący podkreślać swoje przywódcze predyspozycje i doskonale odnajdujący się w roli szefa, dyrektora czy dowódcy - dobrze czują się w granatowych garniturach.

Reklama

Prawdziwi liderzy docenią najnowsze propozycje uznanych, światowych producentów czasomierzy, którzy w tym sezonie proponują uzupełnić granatowy look niebieskimi odcieniami zegarka.

W najnowszej ofercie marek Atlantic i Bulova znalazły się modele doskonałe do eleganckiej stylizacji, jak i do sportowego stroju.

Atlantic Seaway Perpetual Date - precyzja z wiecznym kalendarzem

To jedna z nowości szwajcarskiej marki Atlantic. Model Seaway Perpetual Date o klasycznym i eleganckim wzornictwie, wykonany jest z wysokiej jakości stali. Zegarek wyposażony został w skórzany, granatowy pasek, a cyferblat w tym samym kolorze zdobią białe i czerwone akcenty. Indeksy nałożono ręcznie z ogromną precyzją. Czasomierz posiada szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA G15.562 z funkcją wiecznego kalendarza do 2100 roku, co oznacza, że wskazuje on dzień tygodnia oraz nazwę miesiąca, a także pamięta krótsze miesiące i lata przestępne.

Cena: 1975 zł

Bulova Marine Star - ekstremalna jakość

Bulova Marine Star to męski zegarek w sportowym stylu. Masywna, wygodna bransoleta wykonana z pełnych ogniw powstała z wysokiej jakości stali szlachetnej, odpornej na uszkodzenia. Zegarek wyposażony jest w japoński mechanizm kwarcowy z funkcją 60-minutowego stopera oraz datownika wskazującego aktualny dzień miesiąca.

Granatowy cyferblat znakomicie komponuje się ze srebrnymi elementami, a indeksy i wskazówki posiadają warstwę fluorescencyjną, która ułatwia odczytanie godziny w ciemności. Ten model świetnie sprawdzi się w ekstremalnych warunkach.

Cena: 1176 zł.

materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bulova | Atlantic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje