The Old Guard: Nieśmiertelna Charlize Theron!

Netflix zaprezentował właśnie pierwszy zwiastun swojego nowego filmu akcji pt. "The Old Guard". Szykujcie się na naprawdę ekscytujące sceny walki, gdyż główni bohaterowie tej adaptacji komiksu są... nieśmiertelni!

Pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy (Charlize Theron, która znów wygląda zupełnie inaczej!), sekretna grupa najemników, których nic nie jest w stanie zabić, od stuleci walczyła o bezpieczeństwo śmiertelnego świata. Ale kiedy cały zespół zostaje zwerbowany do podjęcia nagłej misji, niesamowite zdolności jego członków zostają odkryte przez wroga. Andy i Nil, która właśnie dołączyła do szeregów grupy, muszą pomóc wyeliminować zagrożenie i stawić czoła tym, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zbić na tym fortunę.

Film The Old Guard na podstawie komiksu Grega Rucki, wyreżyserowany przez Ginę Prince-Bythewood ("Miłość i koszykówka", "W cieniu jupiterów"), to mocna, pełna autentyzmu i naszpikowana akcją opowieść, która pokazuje, że naprawdę niełatwo jest żyć wiecznie.

Premiera filmu "The Old Guard" 10 lipca na platformie Netflix.
Najlepsze tematy