Reklama

Zabiegi, dzięki którym będziesz bardziej sexy dla kobiet

Jak wiele jest w stanie zrobić kobieta, aby podobać się mężczyźnie, chyba wszyscy wiemy. Co natomiast może zrobić mężczyzna, aby trafić w kobiece gusta? Czego panie oczekują w kontekście męskiego wyglądu?

Obecnie coraz więcej panów otwiera się na zabiegi kosmetyczne, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a nawet chirurgii plastycznej. Troska o wygląd już dawno przekroczyła granicę dezodorantu i wody po goleniu, a mężczyźni chętnie ingerują w swój wizerunek nieco bardziej radykalnymi metodami.

Reklama

Co kobietom podoba się w facetach?

Oczywiście są amatorki bezwłosych panów, ale prawda jest taka, że większość kobiet lubi bujne owłosienie na głowie, a panowie niestety często mają z tym problem. Wynika to z osłabienia włosów oraz cebulek włosowych, spowodowanego przemianami hormonalnymi (głównie testosteronu) zachodzącymi w organizmie. Co zrobić, gdy pojawiają się zakola? Nie pozostaje nic innego jak pogodzić się z losem lub… zdecydować się na przeszczep włosów. W zależności od indywidualnych uwarunkowań zabieg wykonywany jest metodą STRIP, polegającą na pobraniu wycinka owłosionej skóry i jego podziale na niewielkie części, które następnie jako „jednostki cebulowe” wszczepiane są w skórę głowy. Drugą metodą jest dużo mniej inwazyjna FUE (Follicular unit extraction), czyli przeszczep mieszków włosowych. - Panowie mogą skorzystać również z terapii osoczem bogatopłytkowym lub autologicznego przeszczepu komórek macierzystych. Warto zatem zerknąć w lustro i zobaczyć, czy aby nie pojawiają się pierwsze oznaki utraty włosów, ponieważ łatwiej zaradzić zmianom znacznie mniej zaawansowanym - radzi ekspert serwisu Tourmedica.

Piękny uśmiech

Kolejną rzeczą jest piękny uśmiech. Warto o niego zadbać z wielu względów, w tym przede wszystkim zdrowotnych, jednak uśmiech potrafi skraść niejedno serce i w tym celu warto skorzystać z oferty stomatologii estetycznej. Co może stomatologia estetyczna? Odpowiedź brzmi: naprawdę wiele. Doskonałym sposobem na hollywoodzki uśmiech są licówki. Licówka to bardzo cienka płytka ceramiczna, porcelanowa lub kompozytowa, zakładana na ogół na przednie zęby. Co daje? Przede wszystkim maskuje wszelkie przebarwienia na zębach, a nawet złamania przednich zębów oraz diastemy. Doskonale koryguje kształt zęba oraz niewielkie krzywizny w ułożeniu zębów. Innymi słowy, za pomocą licówek można zaprojektować olśniewający uśmiech.

Brak oznak starzenia

Walka z oznakami starzenia jest walką nierówną. Nikt dotąd nie wygrał z czasem, ale warto skorzystać z terapii przeciwzmarszczkowej osoczem bogatopłytkowym. Co ma w sobie osocze, czego nie mają inne preparaty? Osocze bogatopłytkowe jest odpreparowywane z krwi pacjenta, zatem jest wysoce bezpiecznym materiałem, który nie jest odrzucany przez system immunologiczny organizmu ani nie wywołuje reakcji alergicznych. Przewagą nad innymi preparatami jest fakt, że osocze nie tylko doskonale wypełnia zmarszczki, ale również stymuluje skórę do regeneracji, dzięki czemu zyskuje ona nie tylko młody, ale też świeży wygląd.

Idealna klatka piersiowa

Kobiety kochają mężczyzn z płaską i idealnie wyrzeźbioną klatką piersiową. Nie ma się czemu dziwić, wszak wzajemnie interesującymi czynią nas różnice. Niestety mężczyźni często borykają się z dolegliwością zwaną ginekomastią, czyli przerostem tkanki piersiowej. Nie jest to jednak nic, z czym nie mógłby sobie poradzić lekarz. W zależności od rodzaju ginekomastii usuwa się ją albo za pomocą liposukcji (w przypadku nadmiernego nagromadzenia tkanki tłuszczowej) lub poprzez chirurgiczne usunięcie przerośniętego gruczołu piersiowego.

Owłosienie

Kolejna sprawa – owłosienie na ciele. Oczywiście nie brakuje entuzjastek owłosionych rąk czy klatki piersiowej, jednak włosy pod pachami są już nadmiernym dobrodziejstwem i raczej nie jest to element czyniący mężczyzn seksownymi. Warto zatem z przyczyn zarówno higienicznych, jak i estetycznych rozważyć trwałe usunięcie włosów pod pachami za pomocą lasera. Zabieg ten jest mało ingerencyjny, a jednocześnie przynosi trwałe i natychmiastowe rezultaty.

Brak problemu potliwości

Oscylując wokół okolicy pach, wspomnijmy również o całkowicie aseksualnej i bardzo uciążliwej przypadłości, jaką jest nadpotliwość. Może dotyczyć, czoła, dłoni, pach czy stóp i jest stanem, w którym dochodzi do nadprodukcji potu w wymienionych rejonach, a niekiedy nawet (w postaci uogólnionej) na całym ciele. W przypadku miejscowego występowania nad potliwości rewelacyjne rezultaty przynosi leczenie nadpotliwości za pomocą toksyny botulinowej. Wstrzyknięcie toksyny botulinowej we wcześniej wytypowane rejony powoduje blokadę nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego. I problem z głowy!

Płaski brzuch

Rzeźba u chirurga – to możliwe! Osławiony „sześciopak” jest pragnieniem wielu kobiet i marzeniem mężczyzn. Obecnie można go wykonać za pomocą Vaser Lipo HD – liposukcji ultradźwiękowej. Zabieg ten umożliwia nie tylko liposukcję sensu stricto, czyli odessanie lokalnego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, ale także modelowanie tej tkanki za pomocą ultradźwięków, które pozwala lekarzowi na wyeksponowanie mięśni prostych brzucha w tzw. sześciopak, a także wyrzeźbienie mięśni skośnych czy piersiowych.

Gładka skóra

Mylą się ci, którzy twierdzą, że rozstępy są wyłącznie domeną kobiet. Nader często zdarzają się one także mężczyznom po epizodzie znacznego przyrostu masy ciała. Świetne rezultaty w usuwaniu tego defektu przynosi zastosowanie nieablacyjnego lasera frakcyjnego Icon 1540. Icon powoduje wyrównanie skóry i namnażanie włókien kolagenowych, co sprzyja redukcji rozstępów. Ten rodzaj terapii może być wykonywany w różnych partiach ciała i nie wymaga długiej rekonwalescencji oraz nie zaburza codziennych obowiązków.

Okazały penis

Seksowne ciało to także penis. Obiekt pożądania i często, mniej lub bardziej uzasadniona przyczyna kompleksów. Współczesna medycyna doskonale radzi sobie również z niedoskonałościami tej części ciała. W gabinetach urologicznych lekarze wykonują zabiegi powiększenia prącia co potwierdza ekspert serwisu Tourmedica.pl. W zależności od oczekiwanego efektu można zdecydować się na zwiększenie objętości członka za pomocą kwasu hialuronowego lub jego wydłużenie – nieco bardziej ingerencyjna procedura polegająca na chirurgicznym podcięciu więzadła wieszadłowego, które łączy prącie ze spojeniem łonowym.

Zadbane dłonie

Seksowny mężczyzna to zadbany mężczyzna, a zadbany mężczyzna to zadbane dłonie. Warto w nie zainwestować, ponieważ to ich dotyk ma zniewalać. Facet u manicurzystki? Tak i to koniecznie! Dla kobiet nie ma nic bardziej odpychającego niż brudne, długie i nierówne paznokcie. Warto skorzystać z pomocy specjalistki, która nie tylko profesjonalnie zaopiekuje się dłońmi, ale także wskaże kierunki samodzielnej pielęgnacji, aby przedłużyć efekt zabiegu.

Oczywiście we wszystkim należy zachować zdrowy umiar. Pamiętajmy, że nie ładne to co ładne, tylko to co się komu podoba. Dla kobiet często najseksowniejszy jest umysł, a jego nie zoperuje żaden chirurg.


materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zabiegi kosmetyczne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje