Reklama

Spotkanie z kumplami? Gdy knajpy już wam się znudzą…

Umówienie się na piwo z kolegami jest dobrym pomysłem, ale trochę „oklepanym”. Może lepiej byłoby wyjść razem na mecz? Albo wyskoczyć na strzelnicę? Oto kilka pomysłów na wspólne wyjście z kumplami.

Mecz

Kiedy ostatni raz byłeś na meczu z kumplami? Pewnie dawno temu. Stadion, to typowe miejsce, w którym prawie każdy facet czuje się dobrze. Poza tym sport jest świetną odskocznią od codzienności. Spotkacie się, obejrzycie mecz, potem pewnie udacie się jeszcze na "dogrywkę".

Reklama

Chyba, że wolicie spędzić czas aktywnie. Wtedy zamiast iść na mecz, możecie umówić na boisku i jak za starych dobrych czasów pobiegać za piłką.

Poziom trudności (w skali 1-5): 3

Cena: 25 - 60 zł (mecz ekstraklasy); 100 - 200 zł (mecz reprezentacji)

Strzelnica

Broń i strzelanie brzmią jak świetny pomysł na spędzenie czasu z kumplami. Nie ważne, czy już kiedyś byłeś na strzelnicy, czy nigdy w życiu nie miałeś do czynienia z bronią. Zawsze możesz nauczyć się czegoś nowego. Pewnie byłeś mistrzem w Call of Duty, ale czy uda ci się strzelać równie celnie prawdziwą bronią?

Poziom trudności (w skali 1-5): 4

Cena: 100 - 150 zł

Poker

To propozycja, która raczej wiąże się z zaproszeniem kumpli do domu. Dzięki temu jest to stosunkowo tania rozrywka. Zwłaszcza jeśli poprosisz kumpli, żeby to oni przynieśli alkohol. W każdym razie będziecie się dobrze bawić, bo poker zapewnia niesamowite emocje. No i kto wie, może jeszcze uda ci się trochę wygrać?

Poziom trudności (w skali 1-5): 2

Cena: zależy od stawki, jaką ustalicie

Stand-up

Polski stand-up dopiero się rozwija, ale mimo to gwarantujemy, że będziecie boki zrywać i spędzicie świetny wieczór. Chociaż sami pewnie jesteście mistrzami w wymyślaniu żartów, to jednak ciężko będzie wam pobić profesjonalnych komików. No i będziecie mogli "pożyczyć" parę tekstów.

Poziom trudności (w skali 1-5): 1

Cena: ok. 50 zł

Paintball albo laser tag

Jeśli lubicie strzelać, ale strzelnica wydaje wam się nudna, to musicie spróbować umówić się na paintball albo na laser taga. Możecie poczuć się jak w grach komputerowych. Strzelacie, musicie unikać pocisków wrogów, skradacie się, czego chcieć więcej? Możecie też wybrać między dwoma sposobami rozgrywki. Albo zagracie każdy na każdego albo stworzycie jedną drużynę i będziecie walczyć z inną grupą. Po godzinie gry wyjdziecie zadowoleni, zmęczeni i z chęcią na kolejne spotkanie. 

Poziom trudności (w skali 1-5): 5

Cena: 40 - 120 zł

Klub Go-Go

Gdy jednak wolicie spotkać się w "barowych" klimatach, to pewną odskocznią jest klub ze striptizem. Zapłacicie trochę za wejście, alkohol jest droższy, ale przynajmniej jest na co popatrzeć. Szczególnie jeśli nie narzekacie na grubość portfela i zamówicie prywatny taniec.

Poziom trudności (w skali 1-5): 1

Cena: od 30 zł (wejście), ok. 10 zł (piwo)

Gokarty

Jeśli czujecie w sobie żyłkę do wyścigów, to zdecydowanie powinniście wybrać się na gokarty. Zapewnią wam rywalizację i adrenalinę. Co prawda prędkości są mniejsze niż w Formul 1, ale i tak rozrywka będzie przednia. Poza tym Kubica też zaczynał od kartingu... 

Poziom trudności (w skali 1-5): 4

Cena: 35 - 150 złINTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje