Reklama

Ogromne serce Kajetanowicza - aukcja na rzecz Oliwii

Już wkrótce fani rajdowych emocji będą mieli możliwość zasiąść na gorącym fotelu obok Kajetana Kajetanowicza – trzykrotnego Mistrza Polski w Rajdach Samochodowych. Takiej okazji nie można przegapić.


Reklama

W najbliższych dniach licytując na aukcji Allegro będzie można sobie zapewnić udział w testach zespołu Lotos Rally Team przed nadchodzącym Rajdem Karkonoskim. Osoba, która wygra licytację nie tylko zapewni sobie możliwość sprawdzenia z bliska jak Kajetan ujarzmia rajdową bestię jaką jest Subaru Impreza WRX STI spec.C 2010 R4, ale również spełni dobry uczynek.

Kajto po raz kolejny pokazuje, że jest nie tylko precyzyjną maszyną do najszybszego pokonywania odcinków specjalnych, ale również ciepłym i dobrym człowiekiem o wielkim sercu, który pomaga i wspiera potrzebujących.

To kolejna aukcja, z której dochód w całości będzie przekazany na cele dobroczynne. Tym razem zebrane środki zostaną przekazane na rzecz Oliwii Borysławskiej, podopiecznej Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Pomoc chorej Oliwii i udział w akcji to żadna ściema. Kajto uśmiecha się do Was jak zawsze. Ty uśmiechnij się do Oliwki!

Licytacja odbywa się pod patronatem Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", której Oliwka jest podopieczną.

Aukcja prowadzona w ramach konta Allegro Dla_Oliwii posiada pełną akceptację serwisu Allegro oraz Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Link do aukcji na serwisie Allegro znajdziesz TUTAJ

Kilka słów o Oliwii.


U Oliwki prenatalnie stwierdzone zostały nieprawidłowości w rozwoju mózgu, wykryto szczeliny mózgowe oraz wiele zmian patologicznych. Zmiany te spowodowały małogłowie i uniemożliwiły prawidłowy rozwój mózgu w części czołowej oraz potylicznej. Wynikiem nieprawidłowego rozwoju mózgu jest szereg zaburzeń, które wymagają stałej opieki wielu specjalistów oraz kosztownych rehabilitacji.

Padaczka, nadwzroczność i astygmatyzm, niedowidzenie oka prawego, niedosłuch i przewlekłe schorzenia otolaryngologiczne, nadpobudliwość psychoruchowa, zaburzenia sensoryczne i emocjonalne to dolegliwości z jakimi obecnie zmaga się Oliwia.

Oliwia brała udział między innymi w delfinoterapii dwukrotnie. Efekty jakie uzyskaliśmy po terapii są zdumiewające. W przypadku Oliwki największe zmiany dokonują się w obrębie stabilności emocjonalnej i społecznej, która w jej przypadku ma kolosalne znaczenie dla codziennego funkcjonowania wśród szkolnych kolegów i koleżanek oraz najbliższej rodziny.

Oliwia jest pod stałą opieką wielu specjalistów. Dotychczasowa rehabilitacja i leczenie pozwalają Oliwii na w miarę bezproblemowe funkcjonowanie w otaczającym ją świecie.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje