Reklama

Marcowy CKM: Klaudia Stec - ostra blondynka

Marcowy CKM już niebawem w twoim kiosku. A w nim na okładce Klaudia Stec - ostra blondynka z przebojowego programu MTV "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". Tego nie widzieliście w telewizji!

 WYWIAD NUMERU:

- Kaliber 44
- Joka i Abradab, czyli bracia Michał i Marcin Marten, kultowi raperzy z kultowej kapeli hiphopowej (i słowo "kultowy" wcale nie jest tu na wyrost) rozmawiają z CKM o nowej płycie, dziewczynach, imprezach, amerykańskich ciężarówkach i grzechach na sumieniu.

Poza tym w numerze:

Reklama

- Test polskich piw - to nie jest nudny materiał, jakich wiele w innych czasopismach. My testujemy produkty polskich browarów rzemieślniczych razem z Jaokiem i Kozą z hardkorowej ekipy pyta.pl!

- Lepszy sort Polaków - poznajcie naszych niezniszczalnych rodaków, których niezwykłe przygody przeczą prawom medycyny, fizyki i... zdrowego rozsądku.

- Wielka Polska - zgodnie z patriotycznymi nastrojami tworzymy mapę Polski od morza do morza - i udowadniamy, że mamy prawo do ziem w połowie Europy (oraz kawałku Ameryki i Afryki).

- Airboat na Śniardwach - na największym polskim jeziorze reporter CKM siadł za sterami płaskodennej łodzi śmigłowej. I nie przeszkodził mu fakt, że Śniardwy były wtedy całe skute lodem.

- Łukasz Cieślewicz - słynny polski napastnik, wielka gwiazda piłki nożnej oraz trzykrotny mistrz kraju... na Wyspach Owczych. Tak!

- Męskie gadżety - wielki przegląd kamer i urządzeń do nagrywania wideo. Kamery małe i duże, tanie i drogie, stacjonarne i latające, a nawet (w jednym przypadku)... karmiące psy.

- Antyporadnik feministyczny - sposoby na zrozumienie myślenia nowoczesnych kobiet - i przetrwanie z nimi w związku.

- Crime story - prawdziwe historie zakochanych i nierozłącznych par, które miłość zaprowadziła nie tylko do łóżka, ale też za kratki (lub, zależnie od okoliczności, do grobu).

I jak co miesiąc w CKM:

- Niekryty Krytyk - felieton

- Męska kuchnia - szef kuchni CKM Tomasz Łagowski uczy jak przygotować pysznego pstrąga.

- Męska moda - nowe męskie kolekcje prezentuje komik i stand-up‘owiec Michał "Kempa" Kempa.

Marcowy CKM dostępny w sprzedaży od 12-go lutego 2016 roku, cena 8,99 zł

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje