Reklama

Audioriver: Poznaliśmy gwiazdy trzeciego dnia imprezy!

Na miesiąc przed startem festiwalu, organizatorzy Audioriver ogłaszają szczegóły dotyczące trzeciego dnia imprezy. Niedzielna część wydarzenia odbędzie się 27 lipca w Ogrodzie Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w Płocku, a jej gwiazdami będą Damian Lazarus, Guy Gerber i Mano Le Tough. Poznaliśmy także program całego festiwalu z podziałem na dni i sceny.

Sun/Day to nowy element Audioriver, na który wszystkie bilety rozeszły się już w styczniu, w zaledwie dobę po starcie sprzedaży. Wejściówek było 1500, bo właśnie tyle pomieści ogród MZOS-u - miejsce przytulne, kameralne i urokliwe, zlokalizowane zaledwie kilometr od płockiego rynku Starego Miasta.

Reklama

Dziś okazuje się, że oprócz wyjątkowego miejsca imprezy, posiadacze biletów dostaną także aż trzy zagraniczne gwiazdy oraz dwoje polskich artystów.

"To wydarzenie nietypowe na polskiej scenie, bo w blasku słońca wystąpią naprawdę duże nazwiska" - komentuje rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora. "Sun/Day wystartuje o 11:00, a pierwszego headlinera usłyszymy już około 14:00/15:00 i będzie to Damian Lazarus, czyli jedna z najbardziej popularnych i charyzmatycznych postaci w tanecznej elektronice. Wystarczy spojrzeć na jego występ w Boiler Room, by przekonać się, że nie mamy do czynienia z kolejnym DJ-em grającym house czy techno."

Zobacz teren Audioriver Sun/Day:


Po Brytyjczyku scenę przejmie izreaelska gwiazda - Guy Gerber. To artysta z niepodrabialnym stylem i ogromnym dorobkiem producenckim, którego utwory wydawane m.in. w Cocoon, Bedrock czy Visionquest od lat podbijają listy sprzedaży największych sklepów muzycznych. Co ciekawe, Gerber od niedawna blisko współpracuje z P.Diddym, a ich wspólny album ukaże się lada chwila.  

 Guy Gerber - Timing
Audioriver Sun/Day kończyć będzie Mano Le Tough, czyli nieco młodszy, lecz także doświadczony artysta, który w ostatnich latach stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów sceny house. Przyczyniły się do tego jego charakterystyczne, melodyjne produkcje i remiksy, które doskonale brzmiały w setach takich gwiazd, jak Dixon, Âme czy Tale Of Us. W ubiegłym roku Irlandczyk wydał swój debiutancki album pt. "Changing Days".

Mano Le Tough - Boiler Room Berlin DJ Set
Przed wyżej wymienionymi gwiazdami wystąpią sprawdzeni, polscy artyści, świetnie znani publiczności Audioriver. Leon to jeden z organizatorów festiwalu, a Joana wielokrotnie grała na płockiej plaży - choćby przed rokiem wraz z Davidem Delgado. Audioriver Sun/Day zakończy się około godziny 21:00.

Zaplanowana na to wydarzenie pula biletów została wyprzedana, ale istnieje szansa, że wejściówki można będzie jeszcze kupić w trakcie trwania imprezy - w zależności od wolnego miejsca. "Będziemy reagować na bieżąco i niczego nie możemy obiecać, ale warto przyjść i sprawdzić, bo - być może - część posiadaczy biletów trzydniowych najnormalniej podda się po dwóch dniach i nocach festiwalu. To przecież niemały wysiłek i kapitulacja nie jest powodem do wstydu" - żartuje Napora.

Zobaczmy więc, jak prezentuje się główna część Audioriver z podziałem na dni i sceny:

PIĄTEK (25 lipca)Main Stage Trentemøller live

Pretty Lights

2manydjs (dj-set)

Karocel live

Skalpel

VJs: .wju

 

Circus Tent

Loco Dice

Nina Kraviz

Gary Beck

Max Cooper live

Mind Against

VJs: Jem The Misfit, Nocny Marek

Last.fm Hybrid Tent

Camo & Krooked Present Zeitgeist

S.P.Y feat. MC LowQui

Fred V & Grafix feat. Dynamite MC

Dom & Roland

Hybrid Minds feat. Riya

Koven live

Audio

VJ FKS

Wide Stage

Kangding Ray live

Special Request

Maribou State

Lakker live

VJs: Emiko, Kamyk

Slow More

Info wkrótce

SOBOTA (26 lipca)


Main Stage

Little Dragon

Naughty Boy

Booka Shade live

Phace b2b Misanthrop

Bokka

VJs: .wju

Circus Tent

Maetrik

John Digweed

DJ Koze

Hot Since 82

Dense & Pika

VJs: Jem The Misfit, Nocny Marek

Last.fm Hybrid Tent

Brodinski

Erol Alkan

Daniel Avery

Riton

VJ FKS

Wide Stage

LTJ Bukem

Zeitgeber (Speedy J & Lucy)

Ivy Lab

Akkord

Hatti Vatti & Lady Katee live

VJs: Emiko, Kamyk

Slow More

Info wkrótce


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje