Reklama

​Zakopał samochód i milion koron. To auto tylko czeka na znalezienie!

Kontener z samochodem i milionem koron został zakopany gdzieś na terenie Czech. Znalazca zgarnia wszystko! /YouTube

"To będzie polowanie, jakiego nasz kraj jeszcze nie widział!" - zapowiada ekscentryczny Czech Kamil Bartošek. Youtuber postanowił zakopać swój luksusowy samochód wraz z milionem koron. Ten, kto go odnajdzie zgarnia wszystko!

Pomysł na nietypową zabawę dla całego kraju przyszedł Kamilowi (w internecie posługuje się pseudonimem "Kazma") po tym, jak z powodu przekroczenia dopuszczalnej liczby punktów karnych stracił on prawo jazdy. 

Reklama

Mężczyzna stwierdził, że nie chce, aby jego biały Range Rover Evoque przez najbliższe miesiące zbierał kurz w garażu. Wynajął więc specjalny kontener, koparki oraz dźwig i... zakopał auto gdzieś na terenie Czech.

"Może przejeżdżasz obok tego miejsca codziennie, a może jest ono tuż za twoim domem" - przekonuje youtuber w nagraniu promującym jego nietypową akcję. 

Przypomina też w nim, że nagrodą nie jest tylko SUV, ale i zawartość jego bagażnika. "Kazma" wrzucił do niego milion czeskich koron (to około 170 tysięcy polskich złotych), co stanowi równowartość samego Evoque'a.

Zadanie z pewnością nie będzie należało do najłatwiejszych - Czechy mogą wydawać się niewielkim europejskim krajem, ale ich powierzchnia to blisko 80 tysięcy kilometrów kwadratowych! 

Bez jakichkolwiek podpowiedzi ze strony Kamila Bartoška finału zabawy moglibyśmy się nigdy nie doczekać.

"Udzielę pomocy każdemu, kto zechce wziąć udział w zabawie" - dodaje Czech... podając jednocześnie numer telefonu, pod który należy wysłać swój e-mail, aby otrzymać wskazówki dotyczące lokalizacji samochodu. 

Nikt nie ukrywa, że ogólnonarodowe "polowanie" jest przy okazji sprytną akcją marketingową samego Kozmy. Rozmachu jednak nie można mu odmówić...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Czechy | youtuberzy | Range Rover Evoque | korona czeska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje