Reklama

Willa Człowieka z blizną na wynajem - poczujesz się jak kokainowy król

Jeśli co miesiąc możecie przeznaczyć 30 tysięcy dolarów na same koszty wynajmu miejsca do życia, to wiedzcie, że willa, w której mieszkał filmowy Tony Montana jest najlepszym wyborem. Zobaczcie jak wygląda ona w środku!

"Człowiek z blizną" to bezdyskusyjnie jeden z najlepszych filmów gangsterskich w historii kina. Historię "od zera do antybohatera" traktującą o losach handlarza kokainy Tony'ego Montany powinien zobaczyć nie tylko każdy fan gatunku, ale także potencjalny najemca posiadłości w kalifornijskim Santa Barbara.

Reklama

Fani klasyka zaraz napiszą, że się pomyliliśmy, gdyż akcja filmu rozgrywała się na Florydzie. To prawda, ale słynna willa w rzeczywistości znajduje się po drugiej stronie Stanów Zjednoczonych.

Co najlepsze, tę neoromańską posiadłość liczącą sobie nieco ponad 100 lat można obecnie wynająć za 30 tys. dolarów miesięcznie. Blisko 1000 metrów kwadratowych powierzchni, 4 ha działki, cztery sypialnie, dwie fontanny (w tym jedna w środku rezydencji), basen i rzecz jasna wspaniały widok na ocean spokojny - nic dziwnego, że narkotykowy król wybrał właśnie to miejsce na swój dom.

Pamiętajcie, że wewnątrz znajdziecie wiele ikonicznych miejsc, które zobaczyć można w filmie włącznie z sadzawką, w której - UWAGA SPOILER - swój żywot skończył grany przez Ala Pacino bohater.

Agent zajmujący się tą nieruchomością przekonuje, że Tony Montana nie był jedyną znaną osobistością, która odwiedziła te nieskromne progi. Gośćmi tej niezwykłej rezydencji byli również Charlie Chaplin, Winston Churchill i Albert Einstein.

Cóż, w końcu nie bez powodu mieszkańcy Santa Barbara mówią o niej "El Fureidis", czyli "Mały raj".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Człowiek z blizną | Al Pacino | posiadłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje