Reklama

​Szpital zamiast siłowni: Sześciopak instant

Ten szpital oferuje drogę na skróty wszystkim tym, którzy mają problem z wyrzeźbieniem mięśni brzucha /facebook.com

Wyraźne, wyrzeźbione mięśnie brzucha to marzenie wielu facetów. Niektórzy katują się restrykcyjnymi dietami i spędzają godziny na siłowni. Inni odpuszczają, słusznie lub nie twierdząc, że nie są w stanie ukształtować swoich absów. Od niedawna są jeszcze tacy, którzy udają się do specjalnego miejsca. Tam chirurdzy wycinają sześciopak w kilka godzin.

Klinika o wymownej nazwie Szpital Arcydzieła w Bangkoku, w Tajlandii stała się ostatnio sławna w mediach społecznościowych. Zaczęła bowiem oferować swoim pacjentom "sześciopak instant".

Reklama

Niektórzy pomimo ciężkich ćwiczeń i diet nie są w stanie "wyciąć" się tak, jakby chcieli. Samozwańczy królowie siłowni i internetowi mentorzy fitnessu w większości są zdania, że powodem takiego stanu rzeczy jest tylko lenistwo i pozwalanie sobie na odstępstwa od reżimu żywieniowego. Spójrzmy prawdzie w oczy - w większości przypadków mają rację.

Ale są tacy, którzy pracują nad mięśniami brzucha w pocie czoła, a nie mogą pozbyć się tej ostatniej warstwy tłuszczu uporczywie zalegającej na korpusie. Co z tego, że muskuły są, skoro ich nie widać?

Do nich właśnie swoją ofertę kierują chirurdzy plastyczni z tajskiego Szpitala Arcydzieła.

Technika błyskawicznego sześciopaka nazywana jest "wytrawianiem" mięśni brzucha. Coś jak wycinanie, tylko dosłownie, a nie w przenośni. W dużym skrócie zabieg ma na celu usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej z brzucha za pomocą liposukcji.

Nie stosują żadnych implantów ani silikonu, więc pacjent musi mieć zbudowane mięśnie. To tylko kwestia ich odsłonięcia.

Klinika zyskała ogromną popularność w sieci krótko po tym, jak na zabieg zgłosił popularny w Tajlandii model, Ome Pangpaparn. Sfotografował cały proces od początku do końca, wraz z długotrwałym powrotem do zdrowia, gojeniem się śladów po zabiegu oraz efektem końcowym.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje