Rekordowy domek na drzewie. Wnętrze rzuca na kolana

Z zewnątrz niepozorny, środek robi wrażenie! /East News

Domki na drzewie wielu z nas kojarzą się z dzieciństwem. W tych konstrukcjach nigdy nie chodziło o komfort, przestrzeń i wygodę, ale o wolność. To w zamierzeniu miała być kryjówka, miejsce, gdzie chowaliśmy skarby, spotykaliśmy się z kolegami i uciekaliśmy od rzeczywistości, kiedy tylko zaczynała nas przerastać.

Reklama

Tyle o dzieciństwie. Dorośliśmy i dziś mamy inne wyobrażenia i potrzeby dotyczące spędzania wolnego czasu. Z biegiem lat nabraliśmy ochotę na większy komfort, metraż i wygodę. Zgadza się?

Największy w Wielkiej Brytanii

A co byście powiedzieli na to, żeby połączyć ze sobą pragnienia sprzed lat z obecnymi? Idealnym do tego miejscem jest luksusowy domek na drzewie, prawdopodobnie największy w całej Wielkiej Brytanii.

Reklama

W zacisznej, otoczonej lasami, wsi Eggesford w hrabstwie Devon znajduje się Fox & Hounds Country Hotel, kompleks wypoczynkowy, w którego skład wchodzi imponujący domek zbudowany na drzewie.

Majówka na drzewie? Dlaczego nie!

Jego wnętrze skrywa m.in. sporą sypialnie, salon z widokiem na staw, łazienkę z wanną i kompleksowo wyposażoną kuchnię.

Domek, a właściwie dom, jest przystosowany dla czterech osób. Cena waha się od 270 do 425 funtów za noc. Majówka w klimacie nawiązującym do dzieciństwa? To by było coś...

***

Przejdź do galerii, żeby zajrzeć do wnętrza domku:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje