Reklama

Luksusowy panamski kurort do wzięcia za grosze

To miejsce może czekać właśnie na ciebie /123RF/PICSEL

Wiele osób marzy o tym, żeby zamieszkać w rajskim kurorcie i całymi dniami wylegiwać się na słońcu. Problemem są oczywiście pieniądze, bo taka posiadłość to przeważnie gigantyczny wydatek. Przeważnie, bo są wyjątki, takie jak oferta pewnej amerykańskiej pary z Panamy.

Reklama

Casa Cayuco to imponująca posiadłość należąca do 33-letniej Suzanne i 35-letniego Dave’a. Para sprowadziła się na wyspę pięć lat temu, wcześniej rezygnując z pracy w korporacji.

Wybrali Panamę ze względu na przyjazne przepisy - zarówno dla imigrantów, jak i inwestycji zagranicznych.

Raj dla turystów

Reklama

Suzanne i Dave w ciągu kilku lat zamienili przeciętną posiadłość w prawdziwy raj dla turystów. Dziś w skład kurortu wchodzą cztery domki, budynek główny, dwa apartamenty typu "lodge" i luksusowe mieszkanie właścicieli.

Cały kompleks jest w pełni ekologiczny, a jednorazowo może pomieścić 24 gości.

Po kilku latach w turystyce, para postanowiła zabrać się za nowe zajęcie. Z tego też powodu kurort wkrótce zmieni właściciela. Ciekawy jest sposób, w jaki to się stanie. Otóż zamiast tradycyjnego ogłoszenia, Suzanne i Dave zdecydowali, że ich następcę wyłoni... loteria.

Kurort za 34 złote

Jej zasady są proste, jak na loterię przystało. Wystarczy wpłacić 10 dolarów (około 34 zł), co stanowi zapłatę za los, i liczyć na szczęście.

W razie powodzenia nowy właściciel będzie mógł liczyć na wsparcie amerykańskiej pary w kontynuowaniu ich biznesu. Ponadto firma organizująca loterię obiecała, że dorzuci szczęśliwemu zwycięzcy 50 tys. dolarów na start nowego życia. Całkiem nieźle...

Losy można kupować do 11 kwietnia. Więcej informacji na stronie organizatora loterii..

A oto próbka tego, co - przy pewnej dozie szczęścia - można mieć za jedynie 34 złote:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje