Reklama

​Hobby, które zapewni ci powodzenie wśród kobiet

Lubisz podróżować? Napisz o tym i wrzuć fotki z wypraw - zwiększysz swoje szanse /123RF/PICSEL

Nie wiesz, co umieścić w opisie profilu w serwisie randkowym? Co podkreślić w relacjach na Instagramie, żeby przyciągnąć uwagę płci pięknej? Odpowiedź jest prosta.

Odpowiedź jest nawet banalna, bo to według badań renomowanej firmy zajmującej się wywiadem marketingowym zawiera się ona w jednym słowie.

Reklama

Podróże.

Jeśli nie masz odpowiednio wysokiego stanu konta albo wyglądu celebryty z durnych serwisów plotkarskich, musisz się napocić, żeby zwrócić nas siebie uwagę kobiet. Konkurencja nie śpi. Na szczęście firma Marketwatch zbadała zdanie tysięcy użytkowniczek aplikacji randkowych na temat tego, co zwiększa szanse facetów na randkę.

Najczęściej padającą odpowiedzią była rozmowa o podróżach i przygodach albo chociażby o planach z nimi związanych. Autorzy badań stworzyli bazę słów-kluczy, które zwiększają zainteresowanie kobiet profilem faceta.

W pierwszej 20 takich słów znalazło się więcej niż 10 związanych z podróżowaniem, poznawaniem lokalnych ciekawostek i odkrywaniem nowych miejsc.

Stworzono nawet ranking konkretnych miejsc, które generowały więcej odpowiedzi niż zazwyczaj. Zdjęcia stamtąd albo wspomnienie o tych miejscach w opisie podnosiło atrakcyjność profilu.

Na pierwszym miejscu znalazła się Toskania (934 proc. odpowiedzi niż przeciętny profil!), potem Machu Pichcu (873 proc. więcej) i Bermudy (587 proc.). Poza podium uplasowały się Nantucket, Bora Bora, Rzym i Ibiza.

Podróżowanie stało się teraz trendem tak popularnym, że jest uznawane nawet za część składową atrakcyjności. Facet, który poznaje świat jest w oczach kobiet otwarty na nowe doświadczenia, odważny, pozytywnie nastawiony. Ma swoją pasję i ją realizuje. Poza tym można z nim pogadać o czymś więcej niż serialach i pracy. Przynajmniej tak to wygląda z zewnątrz. Wszystko to kwestia odpowiedniego marketingu.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje