Reklama

Gry, w które zagrasz z młodszym bratem

W obecnych czasach powstaje tak dużo gier i są one tak szalenie zróżnicowane, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Pełne akcji i realizmu propozycje dla dorosłych? Nie ma problemu! Coś wyłącznie dla najmłodszych? Bardzo proszę! Gry, w które zagrają rodzice wraz z dziećmi? Jak najbardziej! My natomiast wybraliśmy pozycje, które zadowolą rodzeństwa. Oto gry, w które zagrasz z młodszym bratem.

W ostatnim czasie pojawiło się bardzo wiele tytułów skierowanych do najmłodszych. Twórcy doskonale zdają sobie sprawę, że wśród dzieci graczy nie brakuje - tworzą więc gry, w które nasze pociechy mogą grać samodzielnie oraz takie, które zadowolą również rodziców, dając frajdę niezależnie od wieku. Przekrój tego typu propozycji możemy znaleźć choćby w usłudze Game Pass Ultimate - ta cyfrowa biblioteka oferuje ponad 300 tytułów za opłatę miesięczną w wysokości niecałych 55 zł. W połączeniu z konsolą nowej generacji Xbox Series S, którą w sieci NeoNet kupimy obecnie za  1349 zł, to obecnie jeden z najtańszych sposobów, by zakosztować nowej generacji gier. W cenie miesięcznego abonamentu otrzymujemy bowiem dostęp do tytułów, które przy indywidualnym zakupie kosztują zwykle nawet kilkaset złotych. Dzięki zastosowanym w konsoli dyskom SSD rozgrywki ładują się szybko, a gra przebiega płynnie, Xbox Series S stanowi więc atrakcyjną cenowo alternatywę dla wielu konkurencyjnych urządzeń, które bywają nawet dwukrotnie droższe.

Rozwijające platformówki

Reklama

Wśród gier, które zapewnią rozrywkę niezależnie od wieku dominują platformówki. To propozycje gwarantujące nie tylko dobrą zabawę, ale również rozwijające - często, żeby przejść kolejny etap trzeba się nieźle nakombinować. Dzięki tego typu grom najmłodsi wyćwiczą sobie zdolność nieszablonowego myślenia, potrenują refleks i szybkie kojarzenie, a także wzmocnią kreatywność, co z pewnością przyda im się w dorosłym życiu. W gry warto więc grać już od najmłodszych lat, ponieważ plusów jest naprawdę sporo.

Tytułów, wśród których można wybierać, jest sporo. Zdecydować można się choćby na przygody sympatycznego liska w "Super Lucky’s Tale" czy utrzymaną w podobnym klimacie "Max: The Curse of Brotherhood". Tutaj bohaterem jest z kolei tytułowy chłopiec, uzbrojony jedynie w magiczny pisak. Jego zadaniem jest uwolnienie porwanego brata, a gracza - rozwiązania szeregu zagadek i łamigłówek. Gry dostępne są w usłudze Game Pass Ultimate, co daje nam szereg plusów: by z nich korzystać, nie musimy wychodzić z domu ani czekać na przesyłkę, ponieważ w zupełności odpada aspekt fizycznego nośnika. Równocześnie nie musimy się martwić, że coś się stanie z płytą, na przykład gdy ją porysujemy lub zgubimy. To gry wymagające nie tylko zręczności w palcach, ale również używania szarych komórek. Tym samym to idealne propozycje, w które można zagrać z młodszym rodzeństwem.

Sport i samochodówki

Jeśli od biegania wykreowanym bohaterem wolimy sport lub samochodowe wyścigi (albo połączenie tych dwóch rzeczy), również mamy w czym wybierać. Zdecydować można się choćby na "Rocket League", mieszankę sportów i wyścigów. To połącznie samochodowych wyścigów z piłką nożną zapewni mnóstwo godzin nieskrępowanej rozrywki i dobrej zabawy, będąc idealną propozycją do grania z młodszym rodzeństwem. Jeśli mamy jednak ochotę na nieco bardziej realistyczne ściganie, wówczas warto wybrać jedną z najbardziej flagowych gier, dostępnych w usłudze Game Pass Ultimate - "Forzę Horizon 4". Akcja tej gry wyścigowej osadzona jest w świecie opartym na Wielkiej Brytanii, a gracz ma do dyspozycji otwarty świat, w którym znajdzie odpowiedniki prawdziwych miejsc, takich jak Edynburg czy Lake District. Do wyboru mamy aż 700 licencjonowanych samochodów, a ciekawym urozmaiceniem jest zmieniający rozgrywkę system pór roku.

Fanów piłki nożnej z pewnością zadowoli "FIFA20", gdzie wraz z młodszym rodzeństwem będziemy mogli rozegrać mecz ulubionymi piłkarskimi drużynami. Nic bowiem tak nie zachęci i rozgrzeje rodzeństwa, jak możliwość rywalizacji w jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Poza tym czy może być coś lepszego od wcielenia się w Cristiano Ronaldo, Leo Messiego lub Roberta Lewandowskiego?

Gier, w które można zagrać z młodszym bratem nie brakuje - tylko od nas zależy, jaki gatunek preferujemy i jaki sprawia nam najwięcej przyjemności. Wymienione tu tytuły to ledwie kropla w morzu bogactwa propozycji, w których możemy wybierać.

Artykuł z ekspozycją partnera

Advertisement
materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje