Reklama

4 oryginalne prezenty gwiazdkowe dla żony lub dziewczyny

Nie wiesz, co kupić dziewczynie na gwiazdkę? Głowa do góry! Oto kilka ciekawych propozycji, które ucieszą nawet najbardziej wybredną kobietę.

Zanim przejdziemy do listy najfajniejszych upominków, szybko zastanówmy się nad listą najgorszych. Nie staraj się na siłę zadowolić kobiety, kupując jej wymyślne perfumy albo kosmetyki, które twoim zdaniem by do niej pasowały. O ile twoja partnerka nie powiedziała ci dokładnie, jaki kolor szminki lub który zapach by ją ucieszył, nie ryzykuj. Prezenty praktyczne także nie zawsze będą dobrym pomysłem – nowy akumulator samochodowy, który i tak trzeba byłoby kupić lub czajnik elektryczny, z którego będzie korzystać przecież cała rodzina, to nie są dobre prezenty dla nawet najbardziej oddanej domowi gospodyni. Z czego w takim razie ucieszy się kobieta?

Reklama

1. Własnoręcznie zrobiony voucher

Sam najlepiej znasz swoją kobietę i wiesz na pewno, jakiego rodzaju aktywności lubi. Na własnoręcznie sporządzonym kuponie napisz coś miłego. Czy kupon będzie obejmować wyjście do teatru, wspólny skok ze spadochronem, romantyczną kolację czy dwugodzinny masaż – to zależy od ciebie. To także doskonały pomysł, jeśli nie masz zbyt dużego budżetu. Kolację możesz przecież ugotować samodzielnie, podobnie jak wykonać masaż. 

2. Gra planszowa – na przykład gra Ego

Wszelkiego rodzaju planszówki, w tym gra Ego, to doskonały prezent dla dziewczyny. Dając jej taki podarunek pokażesz, że zależy ci na ciekawym spędzaniu czasu w jej towarzystwie. Dodatkowo, akurat ten tytuł jest doskonałą propozycją urozmaicającym spotkania ze znajomymi, bo pozwala graczom lepiej się poznać. To gra towarzyska, polegająca na odpowiadaniu na niebanalne pytania – na przykład o poglądy lub zdarzenia z przeszłości. Prowokuje nie tylko salwy śmiechu, ale i ciekawe dyskusje. 

3. Książka typu „Biały kruk”

Książka nie jest zbyt oryginalnym prezentem chyba, że… dla swojej partnerki znajdziesz jakiś niesamowity egzemplarz! Poszukaj książki jej ulubionego pisarza w oryginale albo z autografem. A może w antykwariacie znajdziesz jakiegoś białego kruka, który szczególnie ucieszy dziewczynę? Dobrym pomysłem może być też spacer śladem książkowych bohaterów – na przykład po mieście, w którym rozgrywa się któraś z jej ulubionych powieści. Ważna jest twoja kreatywność. Jeśli dziewczyna zobaczy, że przed zakupem prezentu musiałeś chwilę pogłówkować, na pewno się wzruszy i ucieszy. 

4. Pomóż jej spełnić marzenia

Twoja dziewczyna od zawsze marzy o tym, aby zacząć się uczyć jakiegoś języka? A może od każdego poniedziałku rozpoczyna swoją przygodę z siłownią? Pomóż jej zrobić pierwszy krok! Szczególnie przed nowym rokiem ma spore szanse, aby spełnić marzenie. Kup jej podręcznik do nauki, słownik lub karnet na pobliską siłownię dla was obojga. Będzie zmotywowana do wspólnej aktywności i na pewno ucieszy się, że wspierasz jej pasje.

materiał zewnętrzny

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prezenty

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje