Reklama

Żony i przyjaciółki tenisistów z pierwszej piątki ATP

Najlepsi tenisiści przyjechali do Nowego Jorku na US Open, a za nimi podążyły ich drugie połówki. My się przyglądamy tym drugim i oceniamy, komu z tych pierwszych zazdrościmy najbardziej.

Nr 5 - Andy Roddick (USA) i Brooklyn Decker (USA)

Brooklyn Decker to pani, która podpada pod definicję laski w pełnym tego słowa znaczeniu. Bo czy można sobie wyobrazić większą laskę od modelki, która znalazła się na stronach "Sports Illustrated Swimsuit Issue"? Podpowiadamy, że nie można.

Brooklyn udało się jej tam znaleźć trzy razy: w 2005, 2007 i 2008 roku. Z Andym Roddickiem zaczęła spotykać się w 2007 roku, w 2008 roku zaręczyli się, a w tym roku pobrali na utrzymanej w tajemnicy prywatnej ceremonii.

Reklama

Nr 4 - Novak Djokovic (SRB) i Jelena Ristic (SRB)

Jelena Ristic, dziewczyna Novaka Djokovica (chodzą plotki, że para pobrała się w tajemnicy), pewnie też mogłaby robić karierę jako modelka, woli być jednak po prostu partnerką Jelena Ristica.

Są już ze sobą cztery lata, czyli od czasów, kiedy Djokovic przebijał się do pierwszej pięćdziesiątki rankingu ATP.

Nr 3 - Rafael Nadal (ESP) i Francesca 'Xisca' Perello (ESP)

Francesca Perello w Hiszpanii uchodzi za jedną z najpiękniejszych żon lub przyjaciółek znanych hiszpańskich sportowców. A konkurencja jest duża, bo tamtejsi piłkarze słyną z tego, że są bardzo przystojni a do tego zarabiają krocie.

Ciężko jest ją jednak zobaczyć na trybunie, gdy gra Rafael dlatego my musieliśmy posiłkować się zdjęciem z Wimbledonu w 2007 roku, które nie przedstawia jej urody w korzystnym świetle.

Dlaczego z nim nie jeździ? Podobno dlatego, że jej obecność rozprasza tenisistę, ale my mamy inną teorię.

Gdy Nadal zdejmuje koszulkę, na trybuny wkraczają ratownicy medyczni, którzy próbują ocucić tabuny omdlałych fanek. Francesca trzymana jest z boku, żeby nie zrazić tych pań do tenisisty, który w powszechnej opinii uważany jest za najprzystojniejszego z najlepszych tenisistów świata.

Nr 2 - Andy Murray (GBR) i Kim Sears (GBR)

Choć Kim Sears pochodzi z ojczyzny zainteresowania się WAG's, stroni od reporterów "The Sun" czy "Daily Mirror", a i oni raczej dają jej spokój. Studiuje literaturę na Uniwersytecie w Sussex a Andy wydzwaniał do niej cały rok, aż w 2006 roku zgodziła się z nim "chodzić".

Nr 1 - Roger Federer (SUI) i Mirka Federer (wcześniej Vavrinec, SLO)

O Miroslavie Vavrinec, żonie Rogera Federera od kwietnia i od czerwca matce jego dzieci, można na pewno powiedzieć, że na korcie nie dałaby pozostałym paniom żadnych szans, choć po zakończeniu kariery szybko straciła formę, a teraz jest tuż po bliźniaczej ciąży. Grała w tenisa profesjonalnie do 2002 roku (plasowała się w trzeciej setce rankingu WTA), gdy jej karierę przerwała poważna kontuzja.

Roger Federer podkreśla w wywiadach, że gra teraz tak dobrze jak nigdy, bo jak nigdy czuje się szczęśliwy. Wszystko to zawdzięcza, jak mówi, swojej świeżo założonej rodzinie.

ML

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje