Reklama

Zgwałcił i puścił to w sieci?

Jeden z najbardziej poszukiwanych w Stanach przestępców seksualnych, oskarżony o gwałt na swojej córce i opublikowanie filmu z jego nagraniem w internecie, zostanie odesłany do kraju - zadecydował hongkoński sąd.

Kenneth Freeman, były policjant i kulturysta, będzie musiał sprostać licznym zarzutom związanym z gwałtem i rozpowszechnianiem zakazanych treści. Film ze strasznym nagraniem był najczęściej ściąganym materiałem z pornografią dziecięcą - wynika z danych US Marshals Service. Amerykański sąd nazwał Freemana "najgorszym z przestępców seksualnych świata."

Reklama

45-latka zatrzymała policja z Hongkongu w maju tuż po tym, jak wkroczył na terytorium miasta. Amerykanie ścigali go przez rok. Wiedzieli, że Freeman przebywa w Chinach, jednak z racji tego, że Stany Zjednoczone nie mają z Chinami umowy o ekstradycji, musieli czekać na jego błąd. Popełnił ten błąd w maju, próbując dostać się do Hongkongu. Co ciekawe, mimo, że znajdował się na liście 15 najbardziej poszukiwanych amerykańskich przestępców, na granicy chciał posłużyc się swoim prawdziwym paszportem. Grozi mu dożywocie.

INTERIA.PL/AFP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje