Reklama

Wybierz swoją królową piękności

Dwadzieścia seksownych Polek rubi furorę na Minorce. Jeszcze nie było takiego mężczyzny na tej słonecznej wyspie, który nie obejrzałby się za kandydatkami do tytułu "Queen of Poland". Hiszpanie mają już swoje faworytki, a ty? Głosuj!

Tu możesz oddać głos na swoją faworytkę!

Reklama

"Queen of Poland" to konkurs piękności, w którym wystartować może każda dziewczyna między 16 a 26 rokiem życia, bez względu na to czy jest mężatką i czy posiada dzieci. Z ośmiu tysięcy zgłoszeń, jakie napłynęły z całej Polski do organizującej imprezę agencji Maxima Models wstępnie wybrano 200 dziewczyn. Następnie jury wyłoniło z tej grupy 20 kandydatek. To właśnie one, dzięki pomocy biura turystycznego Itaka, wyjechały na finałową galę "Queen of Poland" na słoneczną Minorkę.

Najpiękniejsza królowa

Jak zapewniają organizatorzy, w tych konkursach kandydatka "wcale nie musi być miss i być wysoką, wystarczy, że jest fotogeniczna". Tegoroczna edycja jest dziewiątą z kolei. Poprzednie finały odbyły się w Turcji, Grecji, Tunezji, Egipcie, Izraelu i Dubaju.

"Queen of Poland 2009" (wybory "królowej Polski" odbywają się dopiero po zakończeniu roku kalendarzowego) zostanie dziewczyna, która najlepiej zaprezentuje się na scenie w sali pięciogwiazdkowego hotelu położonego nad brzegiem Morza Śródziemnego na Punta Prima na Minorce, gdzie zorganizowano galę finałową.

Kandydatki wystąpią w jej trakcie w strojach sportowych, kostiumach kąpielowych, sukniach ślubnych oraz kreacjach wieczorowych.

Głosuj na swoją piękność

Kto wygra? Tego dowiemy się we wtorek późnym wieczorem, ale ty już teraz możesz wybrać swoją faworytkę. Przeglądnij zdjęcia wszystkich dwudziestu kandydatek i oceń, która z nich ma - według ciebie - największe szanse na zwycięstwo. Wybierz najpiękniejszą i zagłosuj na nią. Sprawdź, czy twoja faworytka podoba się także innym!

Sprawdź, co seksowne Polki robią na gorącej wyspie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje