Reklama

Wybierz Queen of Poland 2011!

Zobacz jedne z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Być może to właśnie twoja faworytka otrzyma koronę najpiękniejszej. Pomóż jej w głosowaniu - wyślij SMS!

"Marzy ci się korona najpiękniejszej, błysk fleszy, podziw mężczyzn i zazdrość kobiet?" - pytaliśmy kilkanaście dni temu panie, jednocześnie zachęcając je do wzięcia udziału w konkursie Queen of Poland 2011.

Reklama

Setki zgłoszeń

Prawdę mówiąc nie spodziewaliśmy, że dostaniemy aż zgłoszeń. W głowie nam się nie mieściło, że aż tyle dziewczyn marzy o koronie najpiękniejszej Polki! Z kilkuset zgłoszeń, jakie do nas dotarły, musieliśmy jednak wybrać tylko sto.

Naszym zdaniem dokonaliśmy wyboru najbardziej sprawiedliwego, jakiego można było dokonać. Choć dysputom w redakcji nie było końca wierzymy, że wybrana setka dziewczyn już teraz czuje się wyróżniona.

Głosujcie na swoje faworytki

Nasza, redaktorów, rola w tym miejscu się jednak kończy. Teraz to wy, użytkownicy portalu INTERIA.PL, zdecydujecie w sms-owym plebiscycie, które dziewczyny trafią do kolejnego etapu konkursu.

Na oddanie głosu macie czas do północy 6 marca.

Dziesięć kandydatek, które zdobędą największą liczbę punktów w sms-owym głosowaniu zostanie zaproszonych do wzięcia udziału w ćwierćfinale konkursu Queen of Poland 2011 - bez konieczności startu w wyborach regionalnych. Wierzymy, że mocno tam namieszają!

Najpiękniejsze pojadą na Kanary

Na zorganizowanym w połowie marca w warszawskim hotelu Marriott wydarzeniu, dziesięć wybranych przez internautów pań dołączy do grupy 200 dziewczyn wyłonionych w regionalnych castingach. Do półfinału, który odbędzie się pod koniec marca, dostanie się jednak tylko 40 pretendentek do tytułu Queen of Poland 2011.

O tym, czy piękności wybrane przez internatów przejdą do kolejnych etapów będziemy informować na bieżąco na stronach portalu stronach portalu.

W finale konkursu weźmie udział 20 najwyżej ocenionych przez jury dziewczyn. To właśnie one pojadą 4 kwietnia na gorącą hiszpańską wyspę Fuerteventurę.

Przypominamy, że koszt wysłania pojedynczego SMS-a wynosi 1,23 z VAT.

Każdy użytkownik portalu może wysłać dowolną liczbę SMS-ów na dowolną liczbę kandydatek.

Plebiscyt przeznaczony jest dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Wszystkim kandydatkom dziękujemy za wzięcie udziału w plebiscycie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: korona | kobieta | sms | Queen of Poland | konkurs piękności

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje