Reklama

Wola (prze)życia

Do czego zdolny jest człowiek, żeby ocalić własne życie?

Poznaj najnowsze techniki przetrwania w ekstremalnie niebezpiecznych sytuacjach! Wszystkiego, co niezbędne, by przeżyć nauczy cię Bear Grylls na kanale Discovery.

Reklama

Jeden z najtwardszych mężczyzn...

Północna Australia, Kaukaz w Gruzji, bezludna wyspa należąca do Papui Nowej Gwinei i kanadyjskie Góry Skaliste to nowe, niebezpieczne wyzwania, którym trzeba sprostać w najdzikszych rejonach świata.

Ekstremalne warunki i sytuacje mrożące krew w żyłach są specjalnością Beara Gryllsa - jednego z najtwardszych mężczyzn na Ziemi. Do czego jest zdolny człowiek, żeby przetrwać? Czy w sytuacjach zagrożenia życia jesteśmy w stanie podjąć słuszną decyzję? Czy można przezwyciężyć lęk o własne życie i ogromny stres, żeby przeżyć w najbardziej niebezpiecznych, nieprzyjaznych miejscach na świecie?

Na te wszystkie pytania odpowie w najnowszej serii Szkoły przetrwania nieustraszony Bear Grylls.

...w najdzikszych rejonach świata

Poszukiwacz przygód spotyka na swojej drodze wiele przeszkód, którym musi stawić czoła. W górach zasypuje go gwałtowna lawina, żeby wydostać się z bezludnej wyspy musi wykorzystać umiejętności pływania na desce surfingowej.

W tej serii widzowie mogą także zobaczyć specjalny odcinek "Fan w dziczy", w którym po raz pierwszy Bear Grylls zabrał w najdziksze rejony świata dwóch widzów programu. Tylko oni mają szansę poczuć realne niebezpieczeństwo oraz poznać cenne tajniki Szkoły przetrwania.

Zobacz, jakich trudów doświadczą amatorzy mocnych wrażeń podczas tej niezwykłej wyprawy, aby przeżyć i bezpiecznie wrócić do własnych domów.

Premiera Szkoły przetrwania (ang. Ultimate Survival 5) już dziś, 12 stycznia o godz. 21:30 na kanale Discovery Channel!

Kolejne odcinki w środy o godz. 21:30.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Parlam | Życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje