Reklama

Wielka Brytania: Tajemnicze stworzenie wyplute przez wodę

Dosyć niepokojąco wyglądające znalezisko /Twitter

Małżeństwo pochodzące z Anglii doznało niemałego szoku podczas rutynowego spaceru po plaży z psem. Para natknęła się na przerażającą głowę tajemniczego stworzenie posiadającego wiele ostrych zębów i ogromny język. Następnie zdjęcia udostępniła w internecie, pytając, czym to właściwie jest?

Reklama

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w Exmouth - niewielkim mieście położonym na południu Wielkiej Brytanii. W trakcie codziennego spaceru po plaży z psem małżeństwo natrafiło na pozostałość po dosyć dziwnym stworzeniu.

Reklama

Ich oczom ukazała się głowa należąca do osobliwej, tajemniczo wyglądającej ryby. Posiadała ona stosunkowo wielki otwór gębowy, w którym widoczne było masę ostrych zębów oraz duży język.

Małżeństwo było przerażone, ale również ciekawe, więc postanowiło sfotografować okaz i wrzucić jego zdjęcia do sieci. Fotografie udostępniono na grupie na Facebooku zrzeszającej mieszkańców wspomnianego miasta z zapytaniem, co to za gatunek ryby?

Jak to bywa w internecie, zdania były podzielone. Jedna część osób uważała stworzenia za morszczuka, druga natomiast za żabnicę. Nie zabrakło również komentarzy typu "cokolwiek to było, cieszę się, że nie pływałem w pobliżu!"

Trudno po samej głowie stworzenia ocenić, która grupa osób miała rację, lecz na szczęście z odpowiedzą przyszedł wędkarz i podwodny detektyw Jeremy Wade, przyznając rację tym pierwszym.

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz! 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ryba | stworzenie | Żabnica

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje