Reklama

"Uwielbiam się uśmiechać"

Jedną z czterech dziewczyn, które według użytkowników portalu INTERIA.PL mają największe szanse za zdobycie tytułu "Queen of Poland 2009" jest Milena Wojno. Dwudziestojednolatka uważa, że spośród innych kandydatek wyróżnia ją uśmiech oraz nastawienie.

Przygoda studentki zarządzania z konkursami piękności zaczęła się dwa lata temu od tytułu miss grono.net. Zachęcona tym sukcesem dziewczyna wystartowała w kolejnych wyborach, m.in. w "Foto Models Poland" a teraz walczy w finale "Queen of Poland". Milena traktuje konkursy piękności jako swoje hobby. Uważa, że to doskonały sposób na poznanie ludzi i świata, a także doskonałe doświadczenie.

Reklama

Marcin Wójcik, INTERIA.PL: Użytkownicy portalu INTERIA.PL typują cię, jako jedną z czterech dziewczyn, które mają największe szanse na zwycięstwo w konkursie "Queen of Poland". Zaskoczona?

Milena Wojno, pretendentka do tytułu "Queen of Poland": - Nie wierzę, na prawdę nie wierzę... Jestem zaskoczona dlatego, że nikt z moich znajomych nie wie, że tutaj pojechałam. Powiedziałam tylko rodzicom.

Jak myślisz dlaczego użytkownicy portalu głosują właśnie na ciebie?

- Ciężko mi powiedzieć, co zdecydowało o tym, że internauci oddają głosy właśnie na mnie. Jest dużo dziewczyn podobnych do mnie, mają podobny wyraz twarzy i ciemne włosy.

Która część twojego ciała najbardziej ci się podoba?

- Zdecydowanie włosy i twarz.

Jak myślisz, co mogłoby zdecydować o tym, że wygrasz?

- Pewnie to, że uwielbiam się uśmiechać i jestem cały czas wesoła i świetnie nastawiona.

Kto według ciebie ma największe szans na zwycięstwo?

- Poziom jest bardzo wysoki, ale jest kilka kandydatek, które mają duże szanse. Myślę, ze wygra blondynka, ale wszystko jest jeszcze możliwe...

Dziękuję bardzo za rozmowę.

Przeczytaj także, co o swoich szansach na tytuł "Queen of Poland" mówią konkurentki Mileny: Patrycja stawiająca na naturalność, Magda uzależniona od oglądania swoich zdjęć oraz Ola dumna ze swojego biustu.

Pamiętaj, że cały czas możesz głosować na swoją faworytkę do tytułu "Queen of Poland"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Queen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje