Urbex History: Wyprawa do bunkra Szatana

Na co tym razem natknęła się grupa Urbex? /materiały prasowe

W lesie nieopodal miejscowości Ruda Śląska znajduje się grupa schronów obronnych zwanych „Szybem Artura” powstałych w 1934r. Należą one do obszaru warownego Śląsk a ich głównym zadaniem była osłona dróg prowadzących do Katowic oraz rejonu uprzemysłowionego przed ewentualnym atakiem. Dziś kojarzone są już zupełnie z czymś innym.

Reklama

W tym roku wkroczyła w pełnoletniość owiana złą sławą krwawa historia morderstwa rytualnego w jednym z bunkrów dokonanego przez satanistów.

Mogłoby się wydawać że to scenariusz z  dobrego horroru, niestety okazało się to prawdziwym wydarzeniem... Trzech eksploratorów wyruszyło w poszukiwaniu tzw. "bunkra Szatana" aby przygotować budzący dreszczyk grozy materiał.

W samym lesie znajduje się jeszcze wiele innych schronów więc dotarcie do tego właściwego sprawiło im nie lada problem.

Reklama

Podczas poszukiwań w powietrzu był wyczuwalny dziwny niepokój, z którym grupa Urbex History już niejednokrotnie pokazała, że potrafi sobie poradzić. 

Odnalezienie "Bunkra Szatana" nasuwa wiele pytań, a najważniejszym z nich jest: Czy ta zbrodnia musiała się wydarzyć?

Grupa Urbex History po raz kolejny zabierze was w podróż w czasie abyście mogli poczuć na własnej skórze klimat miejsca i całej wyprawy. A teraz już bez zbędnych słów...


Dowiedz się więcej na temat: Urbex

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje