Reklama

Top 10 sexy WAG's i kto ich nie lubi

Rio Ferdinand uważa, że kultura zainteresowania życiem WAG's to cyrk. Może i tak, ale to ładny cyrk...

W wywiadzie przed meczem z Białorusią w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2010, obrońca Manchesteru United zaatakował jego zdaniem absurdalny poziom zainteresowania Anglików żonami i przyjaciółkami piłkarzy.

Reklama

- W trakcie Mistrzostw Świata w Niemczech "wygenerowały" tyle samo nagłówków gazet, co sami piłkarze - martwi się Rio.

- Piłka nożna stała się wtedy tłem dla głównego wydarzenia pod tytułem "co robią dziewczyny". Wygląda na to, że ludzie bardziej martwią się tym, co one na siebie włożą czy gdzie pójdą, niż grą angielskiej drużyny narodowej. To jeden wielki cyrk - mówi Ferdinand.

Zawodnik Manchesteru zauważa, że za kadencji aktualnego trenera reprezentacji Anglii, Fabio Capello, piłka nożna wróciła na należne jej miejsce przynajmniej wewnątrz drużyny narodowej i wyraża nadzieję, że na mistrzostwa do RPA nikt nie pojedzie z przyjaciółką albo żoną.

Rozumiemy, że Rio ma w trosce przede wszystkim dobro drużyny, ale co z tego, że cyrk, skoro bardzo sexy?

A do tego zabawa z WAGs nie ma wpływu na grę reprezentacji Polski. Co więcej, może jej pomóc, jeśli mielibyśmy zmierzyć się z Anglikami. Dlatego postanowiliśmy przedstawić naszym zdaniem top 10 najfajniejszych angielskich WAG's (WAG to akronim od angielskich słów Wives And Girlfriends of the England national football team).

na podstawie AFP opr. ML

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rio | cyrk | sexy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje