Reklama

Tom Braider: Gdyby Lara Croft była facetem...

Takiej "nieoczekiwanej zmiany miejsc" nie spodziewali się nawet najwięksi fani przygód nieustraszonej pani archeolog. Isaac Cabrera, wielki fan serii Tomb Raider, postanowił spełnić swoje największe marzenie i zająć miejsce samej Lary stając się... Tomem Braiderem.

W tym celu przygotował on nie tylko strój będący wierną kopią tego noszonego prze Larę, tyle że w męskiej wersji, ale i wybrał się w odpowiednio niebezpieczne miejsce godne jego ulubionej bohaterki. Mowa tu o górze Lemmon w Arizonie, która liczy sobie 2791 metrów wysokości.

Reklama

Do tej dziczy nie wybrał się on jednak sam. W tej wyprawie towarzyszył mu fotograf Robert Meares, który uświetnił Isaaca pozującego niczym jego idolka.

Każdy kto grał w ostatnią odsłonę serii zatytułowaną po prostu Tomb Raider (2013) od razu rozpozna charakterystyczne lokacje, ubrania noszone przez Isaaca oraz używany przez niego sprzęt.

Nie mogło zabraknąć głębokiego śniegu, prymitywnego łuku i pochodni.

Meares wspomina, że robienie zdjęć Tomowi Braiderowi nie należało do najłatwiejszych. Po każdych 10-20 minutach fotografowania w śniegu panowie musieli wrócić do samochodu, aby się ogrzać. Warunki na "planie" były naprawdę niesprzyjające. Mimo to, ostateczny efekt przerósł ich najśmielsze oczekiwania.

Sami jesteśmy pod wrażeniem tego, co zrobił duet Cabrera & Meares. Jednak wolelibyśmy, aby Lara pozostała jednak kobietą...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje