Reklama

To nie jest zwykły tatuaż. Czeka nas nowa moda?

Modelka zrobiła sobie tatuaż z domieszką kociej sierści /East News

Tatuaż upamiętniający śmierć bliskiej osoby czy ukochanego zwierzęcia to częste zlecenie, z jakim klienci przychodzą do studia. Pewna modelka zdecydowała się na ozdobienie swojego ciała w sposób, który jeszcze mocniej będzie przypominał jej o ulubionym kocie.

Reklama

38-letnia Kathrin Toelle jest wielką miłośniczką kotów i tatuaży. Jest również wziętą modelką, występującą w sieci pod pseudonimem Makani Terror. Jej fotografie - często wyjątkowo śmiałe - śledzi na Instagramie ponad 300 tysięcy internautów.

Tatuaż z sierścią kota

Ciało niemieckiej modelki zdobią liczne tatuaże. Jednym ze wzorów, jakie sobie zafundowała, jest portret Gizmo, dziesięcioletniego kota. Wzór przygotował, a następnie przełożył na biodro kobiety Roman Abrego z kalifornijskiego studia Artistic Element Tattoo.

Reklama

I pewnie ta wiadomość rozeszłaby się bez echa, gdyby nie fakt, że nie jest to zwyczajny tatuaż.

Tusz, z pomocą którego go wykonano, zawiera domieszkę... futra zwierzęcia. Tak nietypowe mikstury przygotowuje firma Skin46 ze Szwajcarii.

Producent działa na rynku od 2015 roku. W swojej ofercie ma m.in. spersonalizowane tusze z ekstraktem uzyskanym z włosów człowieka lub sierści zwierzęcia.

Wystarczy złożyć zamówienie i przesłać do laboratorium próbkę o wadze pięciu gramów, by dostać tusz idealnie pasujący do tatuaży mających na celu upamiętnienie bliskiej nam osoby lub pupila.

Nowy trend w branży?

Czy tego typu pamiątka np. po zmarłym członku rodziny lub ukochanym psie okaże się nowym trendem w świecie tatuażu? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że Makani Terror jest zachwycona jedną ze swoich ostatnich dziar.

"Zaprzyjaźniony tatuator opowiedział mi o tuszach od Skin46. Pomyślałam, że muszę to zrobić. Z początku pomysł wydał mi się dziwaczny, ale zakochałam się w tym sposobie wiecznego połączenia mnie z moimi kotami" - powiedziała w rozmowie z "The Sun".

A tym z was, którzy chcieliby ulokować uczucia gdzie indziej, polecamy kilka zdjęć hipnotyzującej Kathrin.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje