Reklama

​Tempo Tread: Multitool, który odmierza czas

Bransoleta ważniejsza od samego zegarka? Tak jest w tym przypadku /materiały prasowe

Od zegarka wymagamy świetnego wyglądu i tego, aby dobrze spełniał swoją podstawową funkcję. Tempo Thread potrafi znacznie, ale to znacznie więcej.

Reklama

Produkt amerykańskiej firmy Leatherman specjalizującej się w tworzeniu narzędzi, to przede wszystkim czasomierz. I to jaki! Szafirowe szkło, wstrząso- i wodoodporność (do 200 metrów), klasyczne wzornictwo.

Ale to nie na samym zegarku powinniście skupić swoją uwagę. Prawdziwą gwiazdą jest... wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej bransoleta. To właśnie w niej ukryte są narzędzia. Śrubokręty płaski i krzyżak, imbus, narzędzie do otwierania slotów na kartę SIM w smartfonach, przecinak, a także - co chyba najważniejsze - otwieracz do butelek.

Wszystkie te gadżety skrywa wspomniana bransoleta. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią rozstawać się z narzędziami nawet w sytuacjach, w których nie można mieć ze sobą zwyczajnego scyzoryka.

Producent wycenił swój pierwszy zegarek na 575 dolarów (około 2100 złotych). Samą bransoletę można nabyć za 165 "zielonych" (600 złotych), nie jest ona jednak fabrycznie - słowo klucz - kompatybilna z innymi zegarkami. W internecie można znaleźć odpowiednie "adaptery", dzięki którym do Tread pasował będzie nawet Apple Watch!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje