Reklama

Tak zaliczają studentki. Masz ochotę dołączyć?

Cztery dzielne i urodziwe studentki mają szansę zaliczyć, ale potrzebują waszej pomocy. O co konkretnie chodzi? Już wyjaśniamy...

Sposób na zaliczenie przedmiotu na studiach to nie tylko egzamin, czy test. W XXI wieku wysoką ocenę można dostać także za aktywność na Facebooku. Cztery studentki dziennikarstwa z krakowskiego Uniwersytetu Jana Pawła II przygotowały interesujący projekt na zaliczenie warsztatów z przedmiotu "Web 2.0".

Prowadzący warsztaty profesor Krzysztof Gurba obiecał im, że dostaną piątki na zaliczenie, jeśli na założonym przez siebie fanpage'u uzbierają 10 tysięcy zdjęć. Nie mogą być to jednak zdjęcia byle jakie. Wszystko dokładnie wyjaśniają same twórczynie projektu:

Jesteśmy czterema studentkami dziennikarstwa w potrzebie. Licencjat na głowie, sesja depcze nam po piętach i na domiar złego nikczemny wykładowca rzucił na nasze barki zadanie z warsztatów dziennikarstwa WEB 2.0.

Za zadanie mamy przygotować projekt, w który musimy zaangażować społeczność internetową. Pomyślałyśmy, że jeśli zmobilizujemy cały świat to może uda nam się pomyślnie zaliczyć ten przedmiot.

O CO CIĘ PROSIMY?

- Zrób sobie zdjęcie z kartką A4 z napisem "Gurba, daj Pan 5"

- Podpisz ją swoim imieniem i miejscowością, z której wysyłasz zdjęcie

- Wrzuć nam na tablicę!

Liczymy na ciebie ! Powiedz o nas swoim znajomym, udostępnij naszą stronę. Im bardziej pomysłowe zdjęcie, tym lepiej dla nas. To właśnie od ciebie zależy, czy przez sesje przejdziemy z wysoko podniesioną głową, czy też będziemy kulić uszy aż do września!

Reklama

Co ciekawe, pomysł spodobał się samemu profesorowi Gurbie, który dołączył do fanów przedsięwzięcia. Link do strony Fanpage krakowskich studentek znajdziecie TUTAJ

Musimy przyznać, że cała akcja poruszyła nasze serca i sumienia.  Po pierwsze mamy sporo dobrych wspomnień związanych ze studiami i  zaliczaniem. A po drugie - jako redakcja Facet.Interia.pl nie mogliśmy pozostać obojętni na taki apel. Wszak, gdy dama prosi, prawdziwy dżentelmen nie odmawia. Liczymy także na waszą życzliwość i poczucie humoru. Wrzucajcie zatem swoje zdjęcia i pomóżcie dziewczynom zaliczyć na piątkę!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje