Reklama

"Stawiam na naturalność"

Patrycja Lisikiewicz, osiemnastolatka z Zielonej Góry, jest jedną z tych dziewczyn, które według użytkowników portalu INTERIA.PL mają największe szanse na tytuł "Queen of Poland". Skromna blondynka już przed finałem jest zadowolona ze swojego udziału w konkursie.

Drobną Patrycję do udziału w pierwszych wyborach miss zachęciła mama. Dwa lata temu wzięła udział w konkursie Miss Nastolatek Polski i... od razu została IV wicemiss. To wyróżnienie tak ją podbudowało, że postanowiła wystartować w kolejnych konkursach, m.in. w obecnej, dziewiątej, edycji "Queen of Poland".

Reklama

Marcin Wójcik, INTERIA.PL: Użytkownicy portalu INTERIA.PL typują cię, jako jedną z czterech dziewczyn, które mają największe szanse na zwycięstwo w konkursie "Queen of Poland". Zaskoczona?

Patrycja Lisikiewicz, pretendentka do tytułu "Queen of Poland 2009": - Tak jestem zaskoczona, ale wiem, że głosowanie cały czas trwa i jeszcze wszystko może się zmienić.

Jak myślisz dlaczego użytkownicy portalu głosują właśnie na ciebie?

- Myślę, że to dlatego, iż obecnie jest moda na naturalność. A ja staram się właśnie taka być: nie przesadzać z makijażem i być po prostu zawsze sobą. Wydaje mi się, że użytkownicy widzą to na zdjęciach.

Z jakiej części ciała jesteś dumna?

- Z pleców. Bo są malutkie i skóra na nich jest taka gładziutka (śmiech). Dlatego cieszę się, że mam taką sukienkę wieczorową, w której mogę je pokazać.

Jak myślisz, dlaczego to właśnie ty powinnaś wygrać ten konkurs?

- Ciężko mi odpowiedzieć. Nie myślę o konkursie w takich kategoriach. Chce przeżyć coś nowego i dla mnie nagrodą jest już sam pobyt tutaj. Zgłosiłam się do tego konkursu, by zwiedzić świat i zawiązać nowe znajomości. Nie dlatego, żeby myśleć, że muszę wygrać ten konkurs.

Kto według ciebie ma największe szans na zwycięstwo?

- Wszystkie dziewczyny mi się podobają. Jest bardzo wyrównany poziom, ale jeżeli mam kogoś wskazać, to stawiam na moją koleżankę z pokoju - Magdę Trusow.

Dziękuję bardzo za rozmowę.

Przeczytaj także, co o swoich szansach na tytuł "Queen of Poland" mówią konkurentki Patrycji: Magda uzależniona od oglądania swoich zdjęć, Ola dumna ze swojego biustu oraz pogodnie nastawiona Milena.

Pamiętaj, że cały czas możesz głosować na swoją faworytkę do tytułu "Queen of Poland"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ola Chlebicka | Queen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje