Reklama

Seksowna wegetarianka

Maggie Q została uznana przez internautów za najseksowniejszą wegetariankę Azji. U boku Bruce'a Willisa występuje we wchodzącej na polskie ekrany "Szklanej pułapce 4.0". Co ciekawe, w jej żyłach płynie też polska krew.

Maggie Q (właśc. Margaret Denise Quigley) urodziła się w 1979 roku w Honolulu na Hawajach. Jej matka pochodzi z Wietnamu. Ojciec, Amerykanin, ma bliskich przodków z Francji, Irlandii i Polski. Maggie rozgłos zdobyła w Hongkongu, gdzie rozpoczynała karierę jako modelka. Od 1998 roku zaczęła występować w filmach, a światowa publiczność poznała ją dzięki roli w "Mission Imposible III". W "Szklanej pułapce 4.0" gra Mai Linh, hakerkę i specjalistkę od wschodnich sztuk walki.

Reklama

Głosowanie zorganizowała organizacja PETA, która walczy o etyczne traktowanie zwierząt. Maggie Q, poza tym, że jest wegetarianką, angażuje się w kampanie przeciwko noszeniu futer.

PETA znana jest z tego, że do swoich akcji społecznych często zaprasza gwiazdy. Swego czasu organizacji udało się przekonać Naomi Campbell do pokazania się nago na zdjęciu z podpisem "Wolę już wyjść nago niż ubrać futro".

INTERIA.PL/AFP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seksowny | Maggie Q

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje