Reklama

Seksowna broń Borussii Dortmund

Reklama jest dźwignią handlu - powiadają. Na świetny pomysł rozreklamowania nowych koszulek wpadli w Dotrmundzie. Trykoty Borussii reklamuje tam bowiem blondwłosa piękność.

Dziewczyna z plakatu nie jest jednak przypadkową modelką. To żona bramkarza BVB, Romana Weidenfellera - Lisa Rossenbach, uznawana za jedną z najpiękniejszych niemieckich WAGs (termin używany na określenie żon i narzeczonych piłkarzy).

Trzeba przyznać, że działacze Borussii wiedzą, jak rozbudzić męską wyobraźnię. Połączenie młodej, kipiącej seksapilem dziewczyny i klubowych barw z pewnością sprawi, że koszulki rozchodzić się będą jak ciepłe bułeczki. Tym bardziej, że w do sezonu Borussia będzie mieć nowego sponsora technicznego, który dostarczy stroje dla klubu.

Nie bez znaczenia są też hasła, użyte w kampanii reklamowej. Jeden z plakatów informuje, że kibice Schalke (lokalnego rywala Borussii) mogą co najwyżej popatrzeć, ale nie mogą dotykać. Drugi zaś kpi sobie z Bayernu Monachium. Kampania reklamowa ciekawa, musimy przyznać. Oby tylko zbytnia pewność siebie nie zgubiła działaczy Borussii w nadchodzącym sezonie.

Reklama


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: żona | Borussia Dortmund | koszulka | Aster

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje