Reklama

"Rządzimy światem za pomocą swoich wagin"

Czy Megan może być głupia? O jej nieprzeciętnym braku inteligencji krążą plotki w kontekście wywiadu dla październikowego "Cosmo".

Czy najseksowniejsza kobieta świata roku 2009 według prestiżowej listy "Maxima" i gwiazda kinowego megahitu "Transformers", na sam widok której reagujemy w redakcji tak, że musimy później wycierać ślinę z klawiatury, może też pretendować do roli najgłupszej kobiety świata?

Reklama

Leave Megan Alone!

To pytanie spędza nam sen z powiek. Nie, to po prostu jest niemożliwe. - Leave Megan alone! - zakrzykniemy, trawestując słynne już słowa internetowego celebryty Chrisa Crockera, queerowego obrońcy Britney Spears.

Ale jednak. najpierw jakby obuchem ktoś przywalił w potylicę uderzyła nas informacja o tym, że Megan narzekała w czerwcu na reżysera filmu "Transformers", iż w kontynuacji "nieważna była gra aktorów, ale efekty specjalne" (tak!).

Kto widział film i/lub rozumie tę konwencję ten wie, że Bay nie kręcił czegoś w rodzaju "Tramwaju zwanego pożądaniem" i nie miał oscarowych ambicji. Sam zainteresowany określił zresztą jej zarzuty jako "śmieszne" i dodał, że Fox "musi jeszcze dorosnąć".

W waginach siła

Nie dosyć na tym. Teraz cały Internet śmieje się z tego, co Megan Fox powiedziała w rozmowie z magazynem "Cosmopolitan" (w październikowym numerze amerykańskiej edycji pisma znajdzie się na jego okładce).

Aktorka zdradziła tam swoje spojrzenie na świat mówiąc, że sekretną bronią każdej kobiety jest jej... wagina. Dodała też, że kobiety rządzą światem właśnie za sprawą tego, co mają między nogami.

- Kobiety mają władzę, ponieważ mamy waginy. Jeśli jesteś w heteroseksualnej relacji i jesteś kobietą, to ty wygrywasz - powiedziała w rozmowie z "Cosmopolitanem" gwiazda.

No cóż, autor tego artykułu, gdyby znalazł się między nogami Megan Fox, sam poczułby się prawdziwym zwycięzcą. Albo może coś w tym jest, tylko aktorka nie powinna mówić na głos, że wszystko się do tego sprowadza....

Mateusz Lubiński

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: FOX

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje