Reklama

Rysiek z Klanu powraca w wielkim stylu

Dziś rano film pojawił się na serwisie YouTube.com i chwilę później podbił serca internautów na Facebooku. Jedno jest pewne, gdyby tak wyglądały reklamy telewizyjne, to nie zmienialibyśmy kanału.

Od samego rana polski Internet żyje viralem Fundacji Na Rzecz Zwierząt Przytul Psa z Piotrem Cyrwusem w roli głównej.

Reklama

Słynny Rysio z Klanu w roli ojca chrzestnego jest świetny, a sam pomysł spotu wręcz genialny w swojej prostocie. Dotychczas wszystkie kampanie na rzecz zwierząt miały prosty schemat: pokazujemy biedne, wychudzone zwierzę, później schronisko, panią ze schroniska i tablicę z numerem konta. Koniec.

Wśród zalewu kampaniami społecznymi ta na pewno się wyróżnia świeżym podejściem do tematu i poczuciem humoru, którego brakuje polskim specjalistom od reklamy (a jeśli jest to na bardzo niskim poziomie).

Aktor zagrał doskonale swoją rolę, choć film  nie jest dla wszystkich. Nie brakuje w nim wulgaryzmów i dość niewybrednych porównań. Choć dla samej atmosfery spotu robi to bardzo dobrze.

W pozostałych rolach wystąpili inni znani aktorzy - Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Michał Piela oraz Piotr Bujnowski.

Film ma pomóc w zbieraniu środków dla fundacji na rzecz zwierząt "Przytul psa". Zbiórka organizowana jest za pośrednictwem portalu siepomaga.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rysiek z 'Klanu' | Piotr Cyrwus | mafia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje