Reklama

Pupa za miliard dolców

Największe gwiazdy show biznesu coraz częściej decydują się na ubezpieczenie rąk, nóg i innych części ciała. I płacą za to naprawdę wielkie pieniądze...

Heidi Klum ujawniła na przykład, że ubezpieczyła swoją lewą nogę na milion dolarów. Prawa jest nieco tańsza, bo wyceniona na 900 tys. dolarów.

Reklama

- Różna kwota ubezpieczenia na obydwie nogi wynika stąd, że na prawej nodze mam małą bliznę - tłumaczy modelka.

Nogi warte miliony

Za przykładem znanej modelki poszła Mariah Carey, która ubezpieczyła swoje nogi na zapierającą dech w piersiach kwotę miliarda dolarów. Ubezpieczenie zostało zawarte w 2006 roku, gdy gwiazda występowała w reklamie maszynek do golenia Gillette.

Również o kończyny dolne obawia się najwyraźniej Rihanna - piosenkarka ubezpieczyła je na milion dolarów.

A twoja dziewczyna?

W serialu "Brzydula Betty" nosi co prawda paskudny aparat na zębach, ale na co dzień uśmiech aktorki Americki Ferrery jest warty 10 milionów dolarów. Suma ta została zagwarantowana przez firmę produkującą produkty stomatologiczne, dla której America zrobiła reklamę w roku 2007.

Jennifer Lopez podobno ubezpieczyła swoją pupę w roku 2003 na miliard dolarów, ale są to niepotwierdzone informacje. Suma wydaje się być dość wygórowana, jak na jeden tyłek, ale kto wie?

A ty - co byś ubezpieczył u siebie i swojej dziewczyny?

MWMedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje