Reklama

Przyślij zdjęcie i zostań królową!

Marzy ci się korona najpiękniejszej, błysk fleszy, podziw mężczyzn i zazdrość kobiet? Weź udział w konkursie Queen of Poland 2011! Dzięki portalowi INTERIA.PL jest to łatwiejsze niż myślisz.

Dziewczyno, nie trać czasu na chodzenie na castingi - wypełnij formularz zgłoszeniowy, dołącz swoje zdjęcie i... poczekaj na wynik głosowania internautów. Dziesięć najwyżej ocenionych przez użytkowników portalu INTERIA.PL pretendentek do tytułu Queen of Poland 2011 zostanie zaproszonych do wzięcia udziału w ogólnopolskim ćwierćfinale konkursu. Możliwe, że to właśnie ty zostaniesz Queen of Poland 2011!

Reklama

Prześlij nam swoje zdjęcie

Równolegle z regionalnymi castingami (o których więcej dowiesz się stąd) w portalu INTERIA.PL trwa plebiscyt, który pozwala dziewczynom zainteresowanym wzięciem udziału w konkursie Queen of Poland na przesłanie swojego zdjęcia. Dzięki nam nie musisz czekać w długich kolejkach na castingach (organizatorzy konkursu, jak co roku, spodziewają się kilku tysięcy kandydatek) i możesz od razu wejść do ćwierćfinału. Stamtąd droga do finału na Wyspach Kanaryjskich jest naprawdę bardzo krótka!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Przede wszystkim musisz być kobietą w wieku 16 - 26 lat. Reszta nie ma znaczenia - hasłem organizującej konkurs agencji Maxima Models jest: "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka, wystarczy, że jesteś fotogeniczna". Każda dziewczyna ma zatem szansę, by zostać Queen of Poland 2011! Pamiętaj, że w konkursie mogą brać udział także matki i mężatki.

Następnym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego oraz załączenie zdjęcia - pamiętaj, że masz możliwość przesłania tylko jednej fotografii. Wykorzystaj tę szansę dobrze - najlepiej przesyłając zdjęcie przedstawiające całą twoją sylwetkę z widoczną twarzą.

Na jego wypełnienie masz czasz do północy 20 lutego. Pamiętaj, że przesyłając swoje zdjęcie akceptujesz postanowienia regulaminu - jego pełna treść jest dostępna tutaj.

Natomiast więcej na temat samego konkursu Queen of Poland przeczytasz tutaj!

Wysłałam zdjęcie i co dalej?

Ze wszystkich przysłanych do nas fotografii redakcja wybierze 100 najlepszych. Zostaną one opublikowane na stronach portalu INTERIA.PL.

W następnym etapie plebiscytu decydować będzie już nie redakcja lecz internauci. To oni, za pomocą sms-ów, będą oceniać urodę pretendentek do tytułu Queen of Poland 2011.

Na swoją faworytkę będzie można głosować przez dwa tygodnie, do północy 6 marca. Każdy użytkownik portalu może wysłać dowolną liczbę sms-ów na dowolną liczbę dziewczyn.

Ćwierćfinał, półfinał... Kanary

Dziesięć kandydatek, które zdobędą największą liczbę punktów w sms-owym głosowaniu zostanie zaproszonych do wzięcia udziału w ćwierćfinale konkursu - bez konieczności startu w wyborach regionalnych.

Na zorganizowanym w połowie marca w warszawskim hotelu Marriott wydarzeniu, dziesięć wybranych przez internautów pań dołączy do grupy 200 dziewczyn wyłonionych w regionalnych castingach. Do półfinału, który odbędzie się pod koniec marca, dostanie się jednak tylko 40 pretendentek do tytułu Queen of Poland 2011.

W finale konkursu weźmie udział natomiast 20 najlepiej ocenionych przez jury dziewczyn. To właśnie one pojadą 4 kwietnia na gorącą hiszpańską wyspę Fuerteventurę.

Finalistki konkursu Queen of Poland biorą udział w konkursach międzynarodowych, takich jak: Queen of the World czy Queen of Europe. Występują także w reklamach filmowych i fotograficznych oraz podpisują kontrakty z wieloma firmami. Są również angażowane do sesji zdjęciowych dla prestiżowych magazynów, np.: Cosmopolitan, Elle, Glamour czy Joy.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje