Reklama

Półfinały Queen of Poland 2011

Czterdzieści dwie dziewczyny zaprezentowały się w strojach kąpielowych, sportowych i wieczorowych podczas półfinału konkursu Queen of Poland 2011, zorganizowanego przez agencję Maxima Models.

Podczas ćwierćfinałów sędziowie spośród ponad setki kandydatek wyłonili 42 dziewczyny. Przez tydzień pod opieką reżysera i choreografa uczyły się one m.in. jak mają poruszać się na wybiegu. Nauka nie poszła w las i wszystkie półfinalistki świetnie się zaprezentowały.

Reklama

A które pretendentki do tytułu Queen of Poland 2011 przeszły do ścisłego finału? Linku do listy szukaj w tym artykule.

W strojach sportowych, kąpielowych...

Dziewczyny wystąpiły w sobotę, 26 marca, w hotelu TenisHouse w podwarszawskich Markach.

Zobaczcie nasze galerie, w której prezentujemy piękne półfinalistki w strojach: sportowych, kąpielowych oraz w kreacjach wieczorowych.

Najlepsza dwudziestka

Emocje podczas półfinału były spore.

Bowiem na finał, który odbędzie się na początku kwietnia na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura, pojedzie jedynie dwadzieścia najwyżej ocenionych przez jury dziewczyn.

Oczywiście, my tam również będziemy i zdamy Wam relację z przebiegu finału!

Listę dwudziestu najwyżej ocenionych kandydatek znajdziesz tutaj!

Wielki finał

Gala finałowa potrwa około 2,5 godziny. Dziewczęta zaprezentują się w 5 wyjściach: sukniach ślubnych, strojach sportowych, kostiumach kąpielowych oraz sukniach wieczorowych.

Kulminacyjnym elementem gali będzie przekazanie korony najpiękniejszej przez dotychczasową Queen of Poland - Dagmarę Nowak - swojej następczyni.

Podczas finału wystąpią lokalni artyści. Przedstawicielami polskiej strony artystycznej będą natomiast znani wokaliści: Izabela Kopeć, Michał Niemiec oraz Ewelina Babiarz.

W jury, jak co roku, zasiadać będą znane nazwiska ze świata mody i reklamy.

O konkursie

Queen of Poland to konkurs piękności, w którym wziąć udział może każda kobieta w wieku 16 - 26 lat. Startować w nim mogą także mężatki i matki.

Sloganem organizującej konkurs Queen of Poland agencji modelek Maxima Models, znanej również z prowadzenia plebiscytu Foto Models Poland, jest: "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka, wystarczy, że jesteś fotogeniczna".

Finalistki konkursu Queen of Poland biorą udział w konkursach międzynarodowych, takich jak: Queen of the World czy Queen of Europe. Występują także w reklamach filmowych i fotograficznych oraz podpisują kontrakty z wieloma firmami. Są również angażowane do sesji zdjęciowych dla prestiżowych magazynów, np.: Cosmopolitan, Elle, Glamour czy Joy.

Sponsorami Queen of Poland 2011 są m.in: Itaka, Seat, J.W.Construction, Lot, Samsung oraz Attraction Paris.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal INTERIA.PL.

Wojciech Krusiński

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: półfinał | Maxima | konkurs piękności | Queen of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje