Reklama

Pocałunek z języczkiem na odległość

Na japońskim Uniwersytecie Elektrokomunikacji powstało prototypowe urządzenie, które ma umożliwić przekazywanie za pomocą internetu... pocałunków z języczkiem.

Jak mówią jego twórcy z Kajimoto Laboratory może to być początek prac nad możliwością przekazywania za pomocą sieci obecności drugiej osoby.

Reklama

Prezent dla fanów

Japońskie urządzenie przypomina nieco alkomat. Do ust wkładamy rurkę, którą poruszamy za pomocą języka. Jej ruchy są przekazywane na identyczne urządzenie trzymane w ustach przez osobę, którą chcemy "pocałować".

Takie "pocałunki" mogą być też nagrywane i odtwarzane. Japończycy mówią, że ma to pomóc kochankom, którzy w danej chwili nie przebywają razem. Ponadto, jak twierdzą, jeśli na przykład ktoś znany użyje tego urządzenia i nagra swój pocałunek, to może się to okazać najlepszym prezentem dla jego fanów.

Plastikowa rurka nie zastąpi człowieka

Oczywiście naukowcy zdają sobie sprawę, że kawałek plastikowej rurki nie zastąpi żywego człowieka. Zapewniają jednak, że pracują nad usprawnieniami.

- Pocałunek zawiera w sobie smak, sposób oddychania, wilgoć języka. Jeśli uda nam się odtworzyć wszystkie te elementy uzyskamy bardzo interesujące urządzenie - mówi Nobuhiro Takahashi.

Zobacz, jak wygląda... no, dośc nietypowe urządzenie - nazwijmy go "całomatem":

Kopalnia Wiedzy

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pocałunek | internet | urządzenie | Japonia | wynalazek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje