Reklama

Pierwsze na świecie Mistrzostwa w Leisure Diving

Drużyna futbolu amerykańskiego, orkiestra dęta, kucharze z patelnią i panowie w sukni ślubnej - pomysłów na stylizacje skoków do wody podczas Mistrzostw w Leisure Diving w woj. lubuskim nie zabrakło. Zawody odbywały się całą niedzielę na terenie basenów WOSiR Drzonków k. Zielonej Góry. Skaczących będzie można oglądać na specjalnej galerii zdjęć tworzonej przez Organizatora, serwis Citeam.pl.

Skoki odbywały się na terenie otwartych basenów WOSiR Drzonków. Organizatorzy byli pozytywnie zaskoczeni kreatywnością uczestników - udział w zawodach był otwarty i dostępnych dla wszystkich:

Reklama

- Każdy skaczący mógł wybrać swoją stylizację z naszej garderoby. Do wyboru były rekwizyty, gadżety czy różne elementy garderoby, np. szlafroki, stroje superbohaterów, suknie ślubne, garnitury, hawajskie koszule i inne.  Jednak wiele osób już przed Mistrzostwami przemyślało swoją kreację, stąd na basenie pojawiło się już w gotowej stylizacji do skoku  -  komentuje Izabela Jaskólska z Citeam.pl.

Tak oto na basenach w Drzonkowie gościło m.in. kilku członków  drużyny footbolowej KFA Dragons w pełnym rynsztunku, muzyk z orkiestry dętej ubrany w galowy mundur czy nawet jeździec w stroju do jazdy konnej. Do wody wskoczyły również reporterki jednego z lokalnych serwisów internetowych - obie panie oderwały się od ziemi w paskowanych strojach więźniów. Efekty skoków do wody w pełnym ubraniu można podziwiać na zdjęciach w stylu Leisure Diving, które będą dostępne na http://facebook.com/citeampl. 

To była już druga odsłona Mistrzostw w Leisure Diving - kolejne odbędą się już 5 sierpnia w Termach Maltańskich w Poznaniu, a następne na terenie Aquaparku Wrocław oraz  w Dąbrowie Górniczej.

Do połowy sierpnia organizatorzy będą szukać kolejnych zakręconych stylizacji skoków do wody, które uwiecznią na profesjonalnych zdjęciach. Pod koniec wakacji powstanie najbardziej obszerna galeria zdjęć w stylu Leisure Diving na świecie, złożona z efektownych skoków w wykonaniu mieszkańców z różnych regionów Polski.materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Leisure Diving | basen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje