Reklama

Piersiasta Pamela lubi seks i zwierzęta

Pamela Anderson jeździ po świecie promując dokument mający przybliżyć ją "taką, jaką jest naprawdę". Przybliża... jej sztuczne piersi.

Program "Pam: Girl on the Loose" będzie miał swoją długo oczekiwaną światową premierę w ramówce stacji E! Entartainment już 21 września (w Polsce E! Entertainment ma umowę z cyfrowym Polsatem). Producent nazywa rzecz "dokumentem obserwującym". Warto zobaczyć?

Reklama

Zdania recenzentów są podzielone - wszyscy są zgodni, że nie ma tu żadnej dokumentalnej prawdy o Pameli, ale jednym to przeszkadza, a innym nie.

Są momenty?

- Nie rozumiem, o co to całe zamieszanie wokół nagości? - pyta Pamela Anderson w pierwszym epizodzie serialu. - Każdy jest nagi pod prysznicem - zauważa. - Ale nie każdy mówi do kamery siedząc nago w wannie - pisze recenzent nydailynews.com, który zaznacza też, że nazwanie tego 8-odcinkowego serialu dokumentem jest takim nadużyciem, jak powiedzenie, że piersi Pameli są zupełnie naturalne.

Mówienie nago do kamery jest jednak dla Pameli faktycznie czymś, co robi na co dzień.

Dla tych, którzy nie mogą sie doczekać lub w ogóle nie wiedzą, z czego słynie Pamela Anderson, film, który przypomina kluczowe momenty jej kariery:

Jej najgłośniejsza filmowa produkcja to amatorski film wideo z nią i jej byłym mężem Tommy'm Lee. Była w nim głównym aktorem, reżyserem i operatorem. Pamela ma zresztą na koncie kilka takich filmów. Nawet takie nagranie, na którym uprawia seks z facetem, który uprawia seks z Paris Hilton na jej amatorskiej produkcji!

Na drugiej stronie między innymi o tym, kim są Pancho i Lefty

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje