Reklama

Piękna Izraelitka w bikini wyróżniona

Bar Rafaeli znalazła się na okładce 'Sports Illustrated Swimsuit Issue 2009".

To dla 23-letniej Izraelitki największy sukces w karierze.

Reklama

Chyba, że ktoś stawia wyżej 2-letni związek z Leonardo di Caprio czy wykręcenie się od służby wojskowej. - Od narażania życia wolę pomieszkać sobie w Nowym Jorku - tłumaczyła wtedy ze szczerością, która wzburzyła jej rodaków.

"Sport Illustrated" czyta 19 proc. mężczyzn w USA, a jego coroczna edycja ze zdjęciami modelek pozujących w kostiumach kąpielowych w egzotycznych miejscach Ziemi uważana jest za wymierny wskaźnik pozycji modelki na rynku.

Oprócz Bar Rafaeli na plaże Grenady, Meksyku, Wysp Kanaryjskich, Kajmanów i Turcji wybrały się m. in. takie piękności jak Brooklyn Decker, Tori Praver, Daniella Sarahyba, Irina Shayk czy Hilary Rhoda i wiele innych.

W tej edycji znalazło się tez miejsce na sesje kilkunastu najgorętszych cheerleaderek z parkietów NBA i plażowe zdjęcia trzech tenisistek: Tatiany Golovin, Danieli Hantuchovej i Marii Kirilenko. Z naszą Radwańską miałyby aktualnie małe szanse na korcie, ale na pewno miałby szanse w owijaniu wokół palca jej rodaków.

Gdy "Swimsuit Issue" ukazał się po raz pierwszy w 1964 roku, kobieta na plaży w bikini wywoływała skandal.

Dzisiaj takie zdjęcia mało kto uzna za odważne. Nie zmieniło się jednak to, że oglądając zdjęcia tylu pięknych kobiet w tylu pięknych miejscach, trudno się nie rozmarzyć...

A zmieniło się to, że aby sobie pomarzyć, nie trzeba kupować papierowego wydania. Zdjęcia i filmy z sesji są dostępne na stronach internetowych "Sports Illustrated".

Zobacz Rafaeli w oszałamiającej sukni na festiwalu w Cannes

Zobacz w serwisie Video:

ML

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje