Reklama

On mieszka w nawiedzonym domu!

Kontakt z zaświatami zwykle uczy człowieka pokory, bo przed oddziaływaniem tajemniczych sił nie osłoni ani pochodzenie, ani majątek, ani też zastęp ochroniarzy. Do grona tak doświadczonych osób dołączył ostatnio pewien milioner...

Anwar Rashid kupił w Wielkiej Brytanii, w hrabstwie Nottinghamshire, posiadłość Clifton Hall. 32-letni biznesmen, który dorobił się na hotelu w Dubaju i sieci domów opieki dla osób w wieku podeszłym, w styczniu 2007 r.

Reklama

zapłacił za rezydencję godną lorda 3,6 mln funtów.

Niestety, nie nacieszył się nowym nabytkiem. We wrześniu tego roku zaczął walkę, aby Yorkshire Bank, od którego kupił posiadłość, zabrał sobie Clifton Hall z całym jego niewidzialnym inwentarzem i zwrócił pieniądze.

Rashid chciał osiąść w godnym swego majątku miejscu - majątek biznesmena szacowany jest na 25 mln funtów. Teoretycznie Clifton Hall gwarantował prestiż, bo wart był zapłaconej za niego ceny. Rezydencja ma 52 pomieszczenia użytkowe, w tym 17 sypialni, 10 salonów, 10 łazienek, salę gimnastyczną, a nawet salę kinową. Mimo tych luksusów, milioner, który przeprowadził się do rezydencji z żoną Nabilą, trzema córkami i maleńkim synkiem, wytrzymał w Clifton Hall zaledwie 8 miesięcy. Jednak biorąc pod uwagę mrożące krew w żyłach zajścia

było to nie "zaledwie" lecz "aż" 8 miesięcy!

Bo przez cały ten czas w rezydencji dawały o sobie znać tajemnicze siły. W pomieszczeniach pojawiały się mgliste postaci, w różnych miejscach wykwitały plamy świeżej krwi.

Anwar Rashid to zaprawiony w bojach biznesmen, nie miał więc zamiaru poddać się bez walki. Okazało się jednak, że sprowadzenie ekspertów od zjawisk paranormalnych nie przyniosło pożądanych skutków. Stary dwór wciąż był nawiedzony i nic nie wróżyło, że ten stan ulegnie zmianie.

- Clifton Hall to piękna posiadłość, dlatego ją kupiłem. Ale za piękną fasadą kryje się mroczna tajemnica. Ten dom jest nawiedzony - oświadczył Rashid w wypowiedzi dla brytyjskich mediów. - Duchy nie chciały byśmy tam byli, a nie mogliśmy z nimi walczyć, bo jak walczyć z czymś czego nie widać.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: majątek | posiadłość | milioner | anwar rashid | mieszka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje