Reklama

Olbrzymi krokodyl zjada rekina. Niewiarygodne sceny w Australii

Australia jest powszechnie znana jako kraj, w którym wszystko chce cię zabić, a przeróżne sytuacje wydające się niemożliwe, zdarzają się tam codziennie. Pewna kobieta złowiła przez przypadek… dwa rekiny. Ryby miały zostać uwolnione, ale wtedy zjadł je olbrzymi krokodyl.

Reklama

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w Cardwell - niewielkim mieście w północno-wschodniej Australii. Ogromny krokodyl wyłonił się z Morza Koralowego i skonsumował dwa niewielkie rekiny.

Reklama

Drapieżne ryby zostały wcześniej złowione przez wędkarkę Yvonne Palmer, która chciała je wypuścić z powrotem do wody. Niestety, ta sztuka się nieudała, ponieważ kobiecie przeszkodził zbliżający się ponad czterometrowy gad.

Można się zastanawiać, co w tej sytuacji wydaje się bardziej abstrakcyjne. To, że kobieta złowiła dwa rekiny, to, że zostały one pożarte przez krokodyla czy to, że wędkarka przyglądała się temu z odległości 10 metrów?

Zdarzenia zostało nagrane i szybko zyskało rozgłos w sieci. Na klipie widać, jak zwierzę pożera bezbronnego drapieżnika i chwilę później zbliża się do kolejnego.

"Nie mogę się przestać trząść" - powiedziała w trakcie incydentu kobieta.

"To jest największy krokodyl, jakiego widziała w moim życiu" - dodała wkrótce.

Departament Środowiska i Nauki ostrzega miejscowych, by spodziewali się krokodyli przy wszystkich drogach wodnych. Apeluje również o biwakowania minimum 50 metrów od brzegu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: krokodyl | rekiny | Australia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje