Reklama

Olbrzymi krokodyl zjada rekina. Niewiarygodne sceny w Australii

Australia jest powszechnie znana jako kraj, w którym wszystko chce cię zabić, a przeróżne sytuacje wydające się niemożliwe, zdarzają się tam codziennie. Pewna kobieta złowiła przez przypadek… dwa rekiny. Ryby miały zostać uwolnione, ale wtedy zjadł je olbrzymi krokodyl.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w Cardwell - niewielkim mieście w północno-wschodniej Australii. Ogromny krokodyl wyłonił się z Morza Koralowego i skonsumował dwa niewielkie rekiny.

Reklama

Drapieżne ryby zostały wcześniej złowione przez wędkarkę Yvonne Palmer, która chciała je wypuścić z powrotem do wody. Niestety, ta sztuka się nieudała, ponieważ kobiecie przeszkodził zbliżający się ponad czterometrowy gad.

Można się zastanawiać, co w tej sytuacji wydaje się bardziej abstrakcyjne. To, że kobieta złowiła dwa rekiny, to, że zostały one pożarte przez krokodyla czy to, że wędkarka przyglądała się temu z odległości 10 metrów?

Zdarzenia zostało nagrane i szybko zyskało rozgłos w sieci. Na klipie widać, jak zwierzę pożera bezbronnego drapieżnika i chwilę później zbliża się do kolejnego.

"Nie mogę się przestać trząść" - powiedziała w trakcie incydentu kobieta.

"To jest największy krokodyl, jakiego widziała w moim życiu" - dodała wkrótce.

Departament Środowiska i Nauki ostrzega miejscowych, by spodziewali się krokodyli przy wszystkich drogach wodnych. Apeluje również o biwakowania minimum 50 metrów od brzegu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: krokodyl | rekiny | Australia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje