Reklama

Nigdy więcej robienia tego na żywo

Najseksowniejsza wegetarianka roku 2008 Ancilla Tilia w pełnej seksu i przemocy kampanii na rzecz... sami zobaczcie czego.

Stali czytelnicy wiedzą, że nie potrafimy obojętnie przejść obok dwóch rzeczy: pięknych kobiet i cierpienia istot żywych.

Reklama

Z tych pobudek zamieszczamy kolejny już egzemplarz modnego ostatnio w kulturze nurtu polegającego na flircie ekologii z erotyką.

Film powstał w ramach akcji holenderskiej organizacji non-profit walczącej o prawa zwierząt. W roli głównej występuje Ancilla Tilia, popularna w Holandii modelka i tancerka specjalizująca się w występach w stylu fetysz, która została tam wybrana najseksowniejszą wegetarianką 2008 roku. Film możecie obejrzeć poniżej.

Ale uwaga! Reklamówka ma zwrócić uwagę Holendrów na problem patroszenia ryb, gdy jeszcze nie są martwe (ang. słowo "strip" znaczy "rozbierać" ale też "rozdzierać" i, jak podejrzewamy, podobna gra słów zachodzi także w języku niderlandzkim). A holenderscy ekolodzy wybrali formę szokującą drastycznością przekazu, dlatego osobom szczególnie wrażliwym lub jedzącym właśnie posiłek odradzamy obejrzenie tego filmu. Reszcie podajemy go do oceny - czy taka forma wam odpowiada? A może nie ma się co przejmować rybami w tym samym stopniu co brakiem wyczucia u twórców spotu?

Zobacz film:

ML

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje