Reklama

Natalia Siwiec na okładce Playboya

Podczas Euro 2012 jej zdjęcia obiegły cały świat. Ogłoszono ją nieoficjalną miss mistrzostw Europy. Dziś Natalia Siwiec kontynuuje swoją ofensywę - znalazła się na okładce sierpniowego wydania Playboya!

Polska modelka w trakcie Euro 2012 wielokrotnie wpadała w oko fotoreporterom. To dzięki nim świat po raz kolejny przypomniał sobie o niej i docenił jej atuty. Z propozycją sesji zdjęciowej pospieszył również magazyn Playboy. Na efekty współpracy nie trzeba było długo czekać. Natalię w pełnej krasie oglądać możemy w najnowszym wydaniu magazynu dla panów.

Reklama

Oto fragmenty sierpniowego wydania Playboya:

Natalia Siwiec, nieoficjalna miss Euro 2012 - dziewczyna, która wzbudza zainteresowanie odkąd pojawiła się na stadionie podczas Euro 2012 na meczu Polska - Rosja.
 Mogłaby uwieść Ronaldo, ale nie chciała. Piękna, uwodzicielska i niezwykle szczera Natalia Siwiec. Więcej w niezwykle zmysłowej sesji oraz w wywiadzie z "Miss Euro" w najnowszym Playboyu. Zdjęcia, które każdy kibic powinien zobaczyć. 


PLAYBOY: Powiedziałaś, że mogłabyś uwieść Ronaldo, ale nie chciałabyś. Jakiego piłkarza CHCIAŁABYŚ uwieść?NATALIA: Superkąskiem i ekstrapiłkarzem jest Mario Balotelli, który stał się bohaterem Euro. Jeśli nie miałabym faceta, to zainteresowałby mnie Mario.

Z najnowszego numeru Playboya dowiadujemy się także, jak skutecznie podrywać za granicą oraz czym jeżdżą herosi olimpijskich aren.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec | playboy | Euro 2012

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje